Brak nowych powiadomień

ul. Olszewskiego 58, Wrocław

Powiększanie piersi: 300 zł za groupon zniżkowy o wart 3000 zł i więcej opcji w Centrum Medycznym Coramed

Oferta niedługo się kończy!
Do -90%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Jeden z najbardziej popularnych zabiegów chirurgii plastycznej pozwala cieszyć się większym biustem oraz zlikwidować asymetrię piersi

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Powiększanie piersi:

  • 300 zł za groupon zniżkowy o wartości 3000 zł na zabieg powiększania piersi (implant okrągły, całkowity koszt zabiegu 12500 zł),
  • 400 zł za groupon zniżkowy o wartości 4000 zł na zabieg powiększania piersi (implant okrągły Eurosilicone/Allergan, całkowity koszt zabiegu 13500 zł),
  • 500 zł za groupon zniżkowy o wartości 5000 zł na zabieg powiększania piersi (implant anatomiczny Eurosilicone/Allergan, całkowity koszt zabiegu 15500 zł).

Każdy zabieg powiększania piersi odbywa się w znieczuleniu ogólnym. Pacjentka powinna mieć wykonane następujące badania (maksymalnie 7 dni przed zabiegiem):

  • grupa krwi
  • morfologia
  • czynniki krzepnięcia krwi (APTT/INR)
  • poziom kreatyniny
  • poziom glukozy
  • elektrolity (Na-sód, K-potas)

Bezpośrednio przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad anestezjologiczny oraz rozmowa z anestezjologiem. Na około dwa tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać palenia tytoniu (ma to istotny wpływ na proces gojenia się rany). Należy również unikać przyjmowania leków, które rozrzedzają krew (np. aspiryny).

W dniu operacji nie należy spożywać posiłków ani pić napojów (w tym wody, na min. 6 godzin przed zabiegiem). Więcej informacji o metodyce zabiegu, przeciwwskazaniach oraz implantach można znaleźć tutaj.

Możliwość skorzystania z płatności ratalnych. Oferta rozłożenia na 10 rat z oprocentowaniem 0%

Galeria z efektami zabiegów dostępna tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowe koszty związane z obligatoryjną konsultacją kwalifikacyjną to 150 zł (w przypadku umówienia się w ciągu tygodnia od daty zakupu grouponu cena zostaje obniżona o 20 zł), zaś badania przed zabiegiem to dodatkowy koszt około 110 zł. W przypadku niezakwalifikowania się do zabiegu ze względów medycznych koszty zakupu grouponu zostają zwrócone.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. (71) 330 72 36 lub 519 077 919, informując o chęci realizacji grouponu. Po uzgodnieniu terminu kod należy przesłać mailowo (kontakt@coramed.pl) lub podać go telefonicznie w dniu rejestracji. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

 

Centrum Medyczne Coramed

Wszyscy, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, mogą skorzystać z usług Coramed Medical Centre. Prywatna placówka została założona w 2014 roku i w swojej ofercie ma m.in. poradnie specjalistyczne (np. dermatologiczną, endokrynologiczną, rehabilitacyjną czy ortopedyczną) oraz usługi z zakresu chirurgii (ogólnej, ginekologicznej, plastycznej) czy diagnostyki (laboratoryjnej, obrazowej). Klinika korzysta z kosmetyków i produktów znanych marek – Beauty Derm Aesthetic, Allergan, iS Clinical, Galderma czy Klapp.

Centrum Medyczne Coramed

Zabieg na twarz, Lifting twarzy, Zabieg kosmetyczny, Medycyna