Najlepsze z Groupon

Solana. Grota Solna

3 lokalizacji

Do 12 seansów w grocie solnej - w Solana. Grota Solna

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny MARZEC. Termin: 31.3.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Seans w grocie solnej z użyciem generatora: korzyść dla zdrowia i trudny do osiągnięcia w innych warunkach 45-minutowy spokój

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

undefined??????

Wybierz 1 z 2 opcji

Seanse relaksacyjne przedpołudniowe w grocie solnej do wykorzystania za jednym razem przez maks. 4 osoby (4 wejścia)

 • 90 zł zamiast 120 zł za 6 wejść
 • 180 zł zamiast 240 zł za 12 wejść

Czas trwania sesji: 45 min

Godziny seansów: 9.00, 10.00 i 11.00.

Już od rana buduj z nami swoją odporność. SOLANA - Twoje źródło zdrowia.

W grocie solnej panuje specyficzny mikroklimat, cechujący się odpowiednią wilgotnością, temperaturą oraz właściwą cyrkulacją powietrza. Jonizowane powietrze, które się wdycha w spokojnej atmosferze, wspomaga leczenie wielu schorzeń układu oddechowego i kojenie zmian dermatologicznych. Ponadto poprawia nastrój przy stanach nerwicowych, depresyjnych i przemęczeniu oraz wzmacnia efekty kuracji wyszczuplających i antycellulitowych.

Nowość: Tylko u nas oddychasz powietrzem wzbogaconym przez aerozol solankowy wyprodukowany w medycznym urządzeniu inhalacyjnym o wielkości cząsteczki od 1 do 5 mikronów. Poczytaj na naszej stronie o tym sprzęcie. Dodatkowo drugie urządzenie odpowiada za podniesienie stężenia tlenu zjonizowanego. Oba urządzenia są profesjonalnymi produktai niemieckiej firmy wytwarzającej sprzęt medyczny i posiadają odpowiednie certyfikaty medyczne. Zapraszamy.

Wizyta w grocie solnej może pomóc w leczeniu m.in.:

 • stanów pozawałowych
 • schorzeń przewodu pokarmowego
 • nietypowego zapalenia jelita grubego
 • wrzodów żołądka i dwunastnicy
 • otyłości
 • zapalenia skóry
 • łuszczycy
 • atopowego zapalenia skóry
 • niedoczynności tarczycy
 • chorób układu krwionośnego

Dodatkowo ujemna jonizacja powietrza pozwoli w pełni się zrelaksować i poczuć siłę jonów ujemnych. Dorośli, wylegując się w grocie, mogą się zdrzemnąć. W tym czasie dzieci będą harcować w kąciku zabaw, jednocześnie wdychając leczniczy aerozol.

Solana

Właścicielem europejskiej sieci grot solnych Solana jest Equip-Med. Firma od ponad dekady zajmuje się projektowaniem i budowaniem w Europie obiektów wellness z użyciem soli, kamienia i naturalnego drewna, które posiadają certyfikaty CE i/lub świadectwo Państwowego Zakładu Higieny.

Solana jest rozpoznawana m.in. w Niemczech, Holandii, Austrii, Belgii i Włoszech. W Polsce groty solne tej marki działają we Wrocławiu, w Karpaczu, Kudowie-Zdroju i Świeradowie-Zdroju. Można w nich odbyć nie tylko leczniczy seans, ale również kupić sole jadalne i kąpielowe, m.in. himalajskie, z Morza Martwego, jak również lampy solne. Wszystkie te produkty dostępne są na solnysklep.pl

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Seanse rozpoczynają się o pełnej godzinie. Rabat 20% na wszystkie sole (himalajską, z morza czarnego, z morza czerwonego). Groupon można wykorzystać zgodnie z kalendarzem rezerwacji przedstawionym podczas rozmowy telefonicznej. Należy zabrać ze sobą białe skarpetki. 
Konieczna rezerwacja tel. 512 469 138 z podaniem kodu grouponu kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Solana. Grota Solna