zamknij
Multikino

Simply Beauty

Górecka 108, Poznań

Makijaż permanentny brwi lub ust za 299,99 zł w Simply Beauty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na trwałe podkreślenie oprawy oczu lub ust, dzięki czemu można uwypuklić atuty urody lub zamaskować drobne niedoskonałości

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda:

    • makijaż permanentny brwi – ombre
    • makijaż permanentny ust – metoda konturowa z wypełnieniem lub ombre (do wyboru)
  • znieczulenie w cenie
  • oferta nie obejmuje poprawek po wykonaniu pigmentacji w innym gabinecie

Warunki

Dodatkowa opłata za korektę w wysokości 150 zł. Znieczulenie w cenie. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 932 974. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta nie obejmuje poprawek po wykonaniu pigmentacji w innym gabinecie. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Simply Beauty

Zlokalizowany w Poznaniu gabinet kosmetyczny powstał z pasji właścicielki do podkreślania naturalnego piękna. Specjalnością certyfikowanej linergistki i stylistki brwi – Patrycji Borówki jest makijaż permanentny i zabiegi mikropigmentacji. W Simply Beauty dzięki zabiegom obejmującym oprawę oczu lub ust można nie tylko trwale uwypuklić atuty urody, ale i ukryć drobne niedoskonałości.