zamknij
Multikino

GdyniaVR/SiM Battle Arena

ul.Morska 115/1, Gdynia

30 minut na bieżni wirtualnej rzeczywistości dla 1 osoby za 69 zł i więcej z GdyniaVR/SiM Battle Arena (do -50%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalna bieżnia, dzięki której można w pełni doświadczyć świata wirtualnej rzeczywistości

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania gry: 30, 60 lub 120 minut

Bieżnia KatVR mini

  • pozwala przenieść ruchy nóg do gry; poruszanie się w wirtualnej rzeczywistości za pomocą własnych nóg, w zupełnie naturalny i intuicyjny sposób.
  • zapięcie w pasie i w udach oraz dodatkowe zabezpieczenie przed wypadnięciem.

Więcej informacji na stronie

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 888 383. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Realizacja oferty możliwa w zależności od dostepnych terminów. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

GdyniaVR/SiM Battle Arena

Firma zajmuje się szeroko pojętą rozrywką organizując rozgrywki z wykorzystaniem Air Soft Guns, w skrócie ASG.Są to gry otwarte, na specjalnie przygotowanej przestrzeni, w których grupy graczy walczą o zwycięstwo w jednym z wielu dostępnych scenariuszy. W GdyniaVR/SiM Battle Arena można także wynająć stanowisko do Wirtualnej Rzeczywistości wyposażone w bieżnię KatVR mini. Z ofert firmy mogą skorzystać zarówno osoby prywatne (wieczory kawalerskie, urodziny), jak i firmy (integracje).