Shinzo Sushi Bar

Targowa 8, Sosnowiec

Groupony wartościowe na całe menu w Shinzo Sushi Bar (do -20%)

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W bogatym menu znaleźć można różnego rodzaju kawałki sushi w wersji surowej, pieczonej i w tempurze, a także sashimi, tatary, sałatki, zupy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: groupony wartościowe na całe menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: brak
  • oferta ważna: na miejscu/ na wynos
  • przy zamówieniu na wynos opakowanie dodatkowo płatne: 10 zł (w skład opakowania wchodzą pudełko, pałeczki, imbir, sos sojowy, wasabi, sos kobe, sos teriyaki)

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Dodatkowa opłata za opakowanie na wynos w wysokości 10 zł. Groupon można zrealizować na miejscu i na wynos. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 153 441. Dni i godziny otwarcia: wt.-czw. 12-21, pt.-sob. 12-22, niedz. 13-21. Ostatnie zamówienia przyjmowane są 30 minut przed zamknięciem. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Shinzo Sushi Bar

Zlokalizowany w centrum Sosnowca lokal specjalizuje się w daniach kuchni japońskiej tworzonej „z sercem i pasją”. Shinzo Sushi Bar oferuje różnorodne kawałki sushi dostępne pojedynczo lub skomponowane w fantazyjne zestawy. Odwiedzający to miejsce klienci mają do wyboru np. grillowane futomaki z ośmiornicą i węgorzem, californiamaki z kalmarem w panko, hosomaki z awokado lub krewetką, nigiri z łososiem, a także sashimi tatary. Dopełnieniem oferty są zupy (np. tradycyjna japońska zupa miso podawana z glonami wakame, tofu oraz dymką) i sałatki.

Więcej informacji na Facebooku.