Ośrodek Szkolenia Kierowców Sewer

Ozimska 4/7, Opole

Kurs prawa jazdy kat. B wraz z podręcznikami i symulacją egzaminu w Ośrodku Szkolenia Kierowców Sewer

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do zdobycia wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności oraz uprawnień do samodzielnego prowadzenia samochodu osobowego

O tej ofercie

Szczegóły:

  • kurs obejmuje:
    • 30 godz. zajęć teoretycznych (przepisy ruchu drogowego, budowa auta i podstawy pierwszej pomocy)
    • 30 godz. zajęć praktycznych (za kierownicą auta w pełni dostosowanego do wymagań egzaminacyjnych)
  • w cenie: podręczniki, symulacja egzaminu państwowego

Oferta nie obejmuje:

  • badania lekarskiego
  • podstawienia auta na egzamin praktyczny
  • dodatkowych godzin jazdy

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 737 998. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Dodatkowa opłata za badania lekarskie. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 05/04/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Sewer

Zlokalizowana w Opolu szkoła nauki jazdy oferuje profesjonalne kursy, które cechuje indywidualne podejście do każdego klienta. Właściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców Sewer zdobywał wiedzę i umiejętności pracując jako kierowca, a od 2017 roku posiada uprawnienia instruktora nauki jazdy. W ofercie dostępne są standardowe i przyspieszone kursy prawa jazdy kategorii B, jazdy doszkalające czy też kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, a dodatkowo również nauka jazdy w szkole podstawowej pod tytułem: „I Ty możesz się czuć bezpieczny na drodze".