zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

SanoMedica

2 lokalizacji

Do 0% zniżki na Masaż - Chiropraktyka w SanoMedica

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne zabiegi, które mają na celu przede wszystkim zmniejszenie bólu kręgosłupa lub pomoc w różnego rodzaju schorzeniach

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Daniel
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 16, 2022
Świetne podejście, polecam
M
Marta
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 10, 2022
Super! Z całego serca polecam Panią Beatę.
M
Małgorzata
4 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 6, 2022
Profesjonalnie
I
Iza
6 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 4, 2022
Wizyta godna polecenia. Pełny wywiad z pacjentem i próba dojścia co powoduje ból.
J
Janina
4 Oceny3 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
listopad 20, 2021
Konsultacja zajęła wiecej czasu, niz sam masaż, ale ogolnie bylo przyjemnie i przynioslo ulgę. Trochę skromne wyposazenie i wystrój.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 165 065 (ul. Jagiellońska) lub 737 161 165 (Surowieckiego). Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Godziny otwarcia: ul. Jagiellońska 7, (w budynku pływalni ''Prawy Brzeg'' na parterze) pon.-pt. 10-21, sob. 10-18, ul. Surowieckiego 2 (w ciągu lokali usługowych na froncie budynku od Surowieckiego) pon.-pt. 10-20, sob. 10-16. Na życzenie klienta po kontakcie tel. można umówić się na inną godzinę. 1 osoba może skorzystać tylko raz z oferty na Grouponie. Kolejne zabiegi płatne zgodnie z cennikiem. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

SanoMedica

Gabinet Fizjoterapii Funkcjonalnej i Masażu SanoMedica to miejsce, w którym zadbać można o zdrowie i samopoczucie. Dostępne są tu usługi z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji sportowej, terapii manualnej, masażu i komputerowej diagnostyki stóp, jak również doboru indywidualnych wkładek ortopedycznych. Podczas każdej wizyty pomocą służy wykwalifikowany fizjoterapeuta.