Sanitas Fizjoterapia

ul. Lenartowicza 3a, Wrocław

Rytuał spa: Arbuzowe wspomnienia z wakacji dla 1 osoby w Sanitas Fizjoterapia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów ma na celu zapewnienie głębokiego odżywienia i eliminacji toksyn, aby skóra wyglądała młodziej i zdrowiej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: rytuał spa dla 1 osoby
  • czas trwania: ok. 1,5 godz. + poczęstunek

Arbuzowe wspomnienia z wakacji

Rytuał arbuzowy z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków marki Bielenda z linii arbuzowej. Zabieg ma właściwości intensywnie nawilżające, detoksykujące oraz ujędrniające, odpowiednie po okresie letnim, kiedy to skóra narażona jest na wiele szkodliwych czynników, takich jak słońce, wiatr, słona woda.

W skład zabiegu wchodzi:

  • peeling cukrowy arbuzowy,
  • nałożenie maski arbuzowej z koncentratem na całe ciało,
  • masaż całego ciała masłem arbuzowym
  • masaż relaksacyjny twarzy

Na koniec, aby przyjemność trwała jeszcze dłużej – słodki poczęstunek z kawą lub herbatą.


Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 278 492 lub 71 307 33 03. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Sanitas Fizjoterapia

Masaż posiada liczne, pozytywne właściwości zarówno na sferę duchową, jak i fizyczną. Aby przekonać się o wszystkich jego skutkach warto odwiedzić zlokalizowany we Wrocławiu gabinet Sanitas Fizjoterapia. Tutejszą specjalnością są usługi z zakresu fizjoterapii, w tym także osteopatii i innych metod specjalnych. Klienci mają do wyboru kinezyterapię, masaże (m.in. leczniczy, rozluźniający, relaksujący, klasyczny, drenujący, bańką chińską, terapia punktów spustowych), terapię mięśniowo-powięziowych punktów spustowych. Na miejscu funkcjonuje także wypożyczalni sprzętu medycznego.