Brak nowych powiadomień

salon optyczny katarzyna bielowicz

Sojowa 35a/6, Gdynia

38 zł za groupon wart 190 zł na badanie wzroku, bon wart 100 zł na okulary i więcej w Salonie Optycznym w Gdyni

Do -80%
100+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Precyzyjne badanie wzroku pozwala dobrać odpowiednie szkła wstawiane w markowe oprawki

W skrócie

Oferta
Groupon wartościowy na zakup okularów w 1 z 2 opcji:

1) 38 zł za groupon wart 190 zł na 3-fazowe badanie wzroku, dobór soczewek kontaktowych (para dwutygodniowych lub 10 sztuk jednodniowych), wizyta kontrolna i bon wart 100 zł na zakup okularów korekcyjnych (oprawki i szkła),
2) 58 zł za groupon wart 260 zł na 3-fazowe badanie wzroku, pomiar cyfrowy VisuReal (umożliwia automatyczne i precyzyjne dokonanie pomiaru do soczewek progresywnych) i bon wart 200 zł na zakup okularów progresywnych (oprawki i szkła).

Salon Optyczny Katarzyna Bielowicz
W salonie można znaleźć ogromny wybór oprawek w rozmaitych wzorach i kolorach. Jeśli napotka się trudności w doborze idealnego modelu, wystarczy zdać się na czujne oko i dobry gust pracujących tutaj stylistów. Do wyboru są oprawki znanych marek, m.in. Ray-Ban, Vogue, Gucci, Dior, Marc Jacobs, Carrera, Tommy Hilfiger, Boss, Max Mara, czy Vera Wang. By wstawić w nie właściwe szkła, które prawidłowo skorygują wadę wzroku, warto poddać się 3-fazowemu badaniu wzroku, obejmującemu badanie komputerowe, badanie okularowe i badanie soczewkowe.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks, 1 groupon. Warunkiem realizacji kuponu jest wykonanie badania optometrycznego i zakup okularów. Oferta nie obejmuje samych soczewek kontaktowych.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na zaproszenie prezentowe. Badanie jest wykonywane u osób powyżej 16 roku życia.
Konieczna rezerwacja tel.  58 710 12 66 lub 536 961 536. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.