zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

Salon Masażu SPA Jaspis

Złota 70, Warszawa

Do 0% zniżki na Masaż - Całe ciało w Salon Masażu SPA Jaspis

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na relaks i ukojenie zmysłów, rozluźnienie mięśni, wyszczuplenie, ujędrnienie ciała, redukcję cellulitu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 27, 2021
Sympatyczna obsługa, masaż relaksacyjny bardzo przyjemny. Polecam.
M
Magdalena
18 Oceny13 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 24, 2021
Pani, która robiła masaż bańką chińską przesympatyczna i zabieg wykonany profesjonalne. Miejsce godne polecenia. Chętnie wracam.
O
Oleksandr
3 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
wrzesień 9, 2021
Sam masaż jest "OK" i to tyle z dobry rzeczy. Salon SPA JASPIS nie istnieje, mają opinię sprzed 11 miesięcy a po przybyciu na miejsce widzimy zupełnie inny nazwę salonu (jakieś paznokcie), pani masażystka/recepcjonistka mówi że są w trakcie zmiany naklejek. Chaos z zapisami. Zadzwoniłem w czwartek o 10:30, Pani odebrała, powiedziałem jej że mam kupon z Groupona dla siebie i dla żony, na co dostałem odpowiedz że zadzwoni po 14 jak dotrze do miejsca pracy. Oczywiście że nie oddzwoniła, a już w piątek nie odebrała w ogóle. W weekend zobaczyłem że na Google można zrobić rezerwację on-line, akurat miałem służbowy telefon i zrobiłem rezerwację na środę. (czyli rezerwacja wpłynęła z innego telefonu niż dzwoniłem w temacie Groupona). Zrobiłem też rezerwację dla żony z jej telefonu i konta Google. I o cud, tutaj już Pani maiła czas żeby oddzwonić do mnie w dniu rezerwacji, żeby powiedzieć czy nie mógłbym przenieść czas wizyty na +1 h. Zgodziłem się. Po jakimś czasie dostałem telefon że jednak Pani masażystka zdąży na czas i jakbym chciał to mogę być wcześniej. Po przybyciu dostałem prośbę o odwołanie rezerwacji przez Booksy, bo oni pobierają 40%. Niema sprawy, ale to przecież przez brak organizacji Pani masażystka tak naprawdę sama sobie "strzela w kolano". Nie miała czasu żeby zemną umówić się telefonicznie, ale miała czas żeby przyjąć mnie przy rezerwacji On-Line. Dzisiaj już Pani masażystka poszła krok dalej i zadzwoniła do mojej żony żeby zapytać czy ona "ma groupona". Jeżeli tak, to niestety nie może skorzystać z rezerwacji przez podwójne opłaty dla Groupon i dla Booksy. I zaproponowała umówić się na przyszły tydzień. Chyba nie skorzystamy. W trakcie masażu wchodziły do salonu jakieś osoby głośno gadające, co przeszkadzało w zrelaksowaniu się. Po masażu nie zaproponowano prysznica, czyli jesteś zmuszony zakładać ubrania na posmarowaną olejkiem skórę. Wiadomo że takie mniej więcej usługi musimy oczekiwać od salonu bez normalnej strony www i dłuższej historii działań. Trochę byłem złudzony brakiem negatywnych opinii. Ciekawe czy moja będzie widoczna.
B
Beata
14 Oceny14 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 20, 2022
Serdecznie polecam. Pani Magda wykonała fantastycznie relaksujący masaż ciała. Bardzo mila wizyta.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 minut
  • masaże do wyboru:

    • aromaterapeutyczny
    • gorącą świecą
    • relaksacyjno-klasyczny
    • antycellulitowy/bańką chińską

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 946 757. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Salon Masażu SPA Jaspis

Szukając dla siebie miejsca, gdzie można będzie zadbać o lepszy wygląd i samopoczucie, warto udać się do zlokalizowanego w warszawskim Śródmieściu gabinetu. Salon Masażu SPA Jaspis oferuje bogaty wybór zabiegów. Tutejszą specjalnością są masaże (np. bańką chińską, klasyczny, aromaterapeutyczny, limfatyczny, antycellulitowy, gorącą świecą) i pakiety spa.