Promed - Częstochowa

Okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne: 49,99 zł za groupon wart 200 zł i więcej opcji w promed | optyk

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki


Do wyboru oprawki znanych producentów, m.in. Ray-Ban, Vogue, Jaguar, Davidoff

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na okulary korekcyjne (dowolna oprawa) + szkła Essilor Orma 1.5 Trio Cleen (szkła z antyrefleksem z powłoką ułatwiającą czyszczenie),
  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 250 zł na okulary przeciwsłoneczne marki Oakley (wszystkie modele),
  • 69,99 zł za groupon zniżkowy wart 350 zł na okulary korekcyjne + szkła progresywne Essilor z gamy Varilux.

Groupon można przeznaczyć na zakup okularów, które skorygują wadę wzroku i umożliwią ostre widzenie nawet drobnych szczegółów. Do wyboru są również okulary przeciwsłoneczne, które ochronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

promed | optyk

Bez względu na to, czy okulary mają być modnym dodatkiem chroniącym przed słońcem, czy niezbędnym elementem ułatwiającym życie krótko czy dalekowidzom, warto odwiedzić salon promed | optyk w Częstochowie na Al.NMP 9. Od lat tamtejsi specjaliści z zakresu optyki, optometrii i okulistyki zaopatrują klientów w najwyższej jakości okulary i soczewki kontaktowe, w tym także kolorowe. Dzięki wykonywanym na miejscu badaniom, można być pewnym, że zakupione okulary prawdziwie spełnią oczekiwania każdego.Warto dodać, że Promed należy do elitarnego grona Optyka Premium zrzeszającego salony optyczne oferujące produkty i usługi w klasie premium oraz Varilux Specialists Master Club, którego członkami są salony dbające o stały rozwój rynku optycznego.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą być z osobą dorosłą. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Na 1 parę okularów można przeznaczyć maks. 1 groupon. Grouponów nie można łączyć. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po zakupie grouponu zniżkowego dopłać w salonie różnicę do pełnej wartości okularów korekcyjnych.
Konieczna rezerwacja tel. 500 166 671 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego.  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Promed - Częstochowa


Promed - Częstochowa

Wzrok, Okulary
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.