zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

Piękno z Pasji Medycyna estetyczna

Księcia Witolda 32/2, Wrocław

Do 90% zniżki na: bon zniżkowy na makijaż permanentny w firmie '' Piękno z Pasji '' Medycyna estetyczna

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Najnowsze techniki, które podkreślą piękno Twej urody. Makijaż permanentny zapewni Ci komfort pięknego makijażu w każdych warunkach.

O tej ofercie

Zniżka 250zł na Makijaż Permanentny Brwi

 

Groupon zniżkowy o wartości 250zł na zabieg Makijażu Permanentnego w salonie Piękno z Pasji Wrocław.

 Zabieg w salonie kosztuje 700zł czyli z tym kuponem w salonie zapłacisz jedyne 450zł !

Indywidualnie dobrana pigmentacja brwi. Bezpieczeństwo oraz wysoka jakość certyfikowanych produktów wykorzystywanych podczas zabiegu, zapewni piękny efekt wygojenia, który podkreśli naturalne piękno.

Zniżka 250zł na Makijaż Permanentny Ust

 

Groupon zniżkowy o wartości 250zł na zabieg Makijażu Permanentnego w salonie Piękno z Pasji Wrocław.

 Zabieg w salonie kosztuje 700zł czyli z tym kuponem w salonie zapłacisz jedyne 450zł !

Indywidualnie dobrana pigmentacja ust. Bezpieczeństwo oraz wysoka jakość certyfikowanych produktów wykorzystywanych podczas zabiegu, zapewni piękny efekt wygojenia, który podkreśli naturalne piękno.

Do wyboru zabieg makijażu permanentnego brwi, oczu lub ust. Makijaż permanentny to płytka pigmentacja skóry twarzy, która ma na celu np. korygowanie nie równości granic czerwieni wargowej, która mogła ulec zmianom poprzez przebyte infekcje wirusa opryszczki lub przez rozciągnięcie czerwieni wargowej przez zastosowanie kwasu hialuronowego. Makijaż permanentny może również pomóc uzyskać symetrie brwi lub podkreślić ich barwę. 

Zabieg wykonujemy na jednorazowych produktach wysokiej jakości , certyfikowanych pigmentach spełniających wszystkie wymogi nowych wymagań Komisji Unii Europejskiej.

Zabieg wykonuje doświadczona linergistka z wieloletnim doświadczeniem , prace można śledzić w naszych social mediach.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Znieczulenie w cenie. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 790 455 950. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

'' Piękno z Pasji '' Medycyna estetyczna

Naszą pasją jest podkreślenie Twojego piękna! Od kilkunastu lat pracujemy nad wizerunkiem i samopoczuciem naszych klientów, skupiając się na idealnie wykonanym zabiegu.

Nasz zespół to grono specjalistów, wywodzących się z najlepszych praktyk medycznych i kosmetologicznych, którzy przy wsparciu najnowszych technologii wykonują swoją pracę mistrzowsko – wszystko po to, abyś poczuł/ła się bezstresowo i pięknie.

Odwiedź naszą stronę :

 www.pieknozpasji.pl

lub kanał na YouTube :

https://www.youtube.com/channel/UCQ4nMgEKyPs_ufEyVBcyvsQ

Pełną ofertę znajdziesz na booksy:

https://booksy.com/pl-pl/114157_piekno-z-pasji-wroclaw_salon-kosmetyczny_13750_wroclaw#ba_ssh_1