zamknij
Multikino

Phumin Thai Spa Poznań

Plac Wolności 8/5 (parter), Poznań

Tradycyjny masaż tajski pleców, głowy i ramion dla 2 osób za 199 zł i więcej w Phumin Thai Spa Poznań

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Trwający nawet 2 godziny masaż to sposób na dogłębny relaks i ukojenie zarówno ciała, jak i zmysłów

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 90 lub 120 minut
  • dostępne masaże: tradycyjny tajski masaż

Masaż tajski: podczas masażu osoba masowana jest ubrana w luźny, niekrępujący ruchów strój. Na specjalnej macie lub materacu masażysta intensywnie pracuje swoim ciałem, wykorzystując przy tym nie tylko dłonie, ale także przedramiona, łokcie, a nawet kolana i stopy. Masaż tajski wykorzystuje elementy jogi pasywnej, w ramach której osoba masowana jest układana jest w różnych pozach jogi, np. leżenie przodem, tyłem, bokiem, postawa siedząca, odwrócona.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 159 067. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Groupon mozna wykorzystac w dni: poniedziałek-niedziela w godz. 11-17. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Phumin Thai Spa Poznań

Gabinet należy do sieci salonów specjalizujących się w wykonywaniu masaży tajskich. O odpowiedni nastrój oraz prawidłowe wykonanie zabiegu dbają doświadczone masażystki z Tajlandii. Oferta Phumin to m.in. tajski masaż tradycyjny, relaksacyjny, dla par, leczniczy, gorącą świecą.