zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.
Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code START. Ends 1.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Intensywny trening wykorzystujący elektrostymulację mięśni pod okiem doświadczonego trenera

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Agnieszka
12 Oceny10 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 18, 2021
profesjonalne podejście do klienta, wywiad z klientem przed rozpoczęciem zajęć, mila atmosfera , polecam
E
emilia
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
wrzesień 15, 2021
Obsługa bardzo mila, ems plus ćwiczenia, więc to aktywne działanie. Jest parking , prysznic, jedyny minus koedukacyjna przebieralnia, jest jednak kotara( wydzielona przestrzeń) i toaleta, więc jest gdzie się schronić .
M
MONIKA
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 9, 2021
Profesjonalna obsługa i zarazem sympatyczna atmosfera
M
Marcelina
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 29, 2021
Profesjonalizm, na początku rozpoznanie, następnie fachowe podejście, masaż pomógł w dolegliwościach. Polecam!
B
Beata
16 Oceny12 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 8, 2021
REWELACJA

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 20 minut
  • dodatkowa opłata za wypożyczenie bielizny do EMS na miejscu - ok. 100 zł (chyba że ma klient ma własną bieliznę)

Możliwe efekty:

  • poprawa wydolności fizycznej
  • redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
  • przyrost masy mięśniowej
  • zmniejszenie bólu stawów
  • efekty widoczne po 4-6 tygodniach regularnych ćwiczeń

**Trening personalny metodą EMS (Electrical Muscle Stimulation) i EMA (Electrical Muscle Activation) ** polega na elektrostymulacji mięśniowej (EMS – od 1 do 100 Hz). Wykorzystywane w trakcie ćwiczeń prądy impulsowe o małej częstotliwości umożliwiają wywołanie skurczu mięśnia lub całej grupy mięśni. Trening ten może być stosowany zarówno w terapii przeciwbólowej, jak i w celu poprawienia budowy tkanek. Podczas treningu angażowanych jest aż 8 grup mięśniowych jednocześnie, a do wysiłku pobudzane są nawet te leżące najgłębiej wewnątrz ciała.

Przed rozpoczęciem treningu należy założyć specjalny, dopasowany do ciała kombinezon. Zawiera on w sobie elektrody (wykonane z antybakteryjnego srebra), rozmieszczone są tak, aby aktywować jak największą powierzchnię tkanki mięśniowej jednocześnie. Dodatkowo, w celu poprawy efektywności treningu można założyć opaski na ramiona i uda, które przekażą impulsy mięśniom kończyn. Kombinezon łączy się z urządzeniem sterującym, które łączy się z tabletem, za pomocą którego trener układa najbardziej optymalny, dostosowany do potrzeb klienta, plan treningowy.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać termin i kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 469 964. Groupon nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi dostępnymi w klubie np. na stronie internetowej. Dodatkowa opłata za wypożyczenie bielizny do EMS na miejscu - ok. 100 zł (chyba że ma klient ma własną bieliznę). Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Philocalist

Zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Ursus studio „to miejsce stworzone przez pasjonatów branży fitness i holistycznego podejścia do zdrowia”. Wyróżnikami Philocalist są: indywidualne podejście do każdego klienta, wykwalifikowana kadra certyfikowanych specjalistów oraz wykorzystywanie technologii, których skuteczność potwierdzają różnorodne badania. W ofercie dostępny jest bogaty wybór zajęć fitness i programów treningowych, w tym EMS, a także drenaż limfatyczny i masaże. Na uwagę zasługuje również wielofunkcyjny zabieg Indiba Deep Care, który pomaga zniwelować cellulit, modelować sylwetkę, redukować zmarszczki oraz platforma Indiba Active, która sprawdza się w fizjoterapii i rehabilitacji.