Perfect Look Clinic – Salony Beauty

29 lokalizacji

Modelujący zabieg presoterapii lub karta podarunkowa w Perfect Look Clinic – Salony Beauty

79 zł
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zabieg zwany masażem pneumatycznym może być pomocny w oczyszczeniu organizmu z toksyn, poprawie krążenia krwi i w redukcji cellulitu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Zobacz więcej ofert

Szczegóły:

 • oferta obejmuje presoterapię na nogi, ramiona lub brzuch:

  • 1 zabieg presoterapii (za 79 zł)
  • 2 zabiegi presoterapii (za 139 zł)
  • 3 zabiegi presoterapii + 1 zabieg lipolaserem na brzuch (za 199 zł)
 • W przypadku zakupu opcji trzy zabiegi w cenie 199 zł +GRATIS 1 zabieg lipolasera (partia:brzuch) za 0 zł o wartości 130 pln

 • czas trwania 1 zabiegu: 45 min


Na czym polega zabieg presoterapii?

Podczas zabiegu presoterapii kosmetolog zakłada na nogi specjalne mankiety, które dzięki sprężonemu powietrzu wywołują kontrolowany ucisk na ciało. Jedną z wielu zalet zabiegu jest jego bezbolesny i bezpieczny przebieg. Presoterapia doceniana jest nie tylko w świecie kosmetologii, ale również rehabilitacji, ponieważ pomaga w rekonwalescencji po operacjach żylaków oraz działa regenerująco na tkankę mięśniową.

Przykładowe efekty:

 • pobudza krążenie chłonki oraz stymuluje krążenie krwi
 • zmniejsza obrzęki limfatyczne
 • poprawia elastyczność skóry
 • wspomaga redukcję cellulitu

Na czym polega zabieg z użyciem lipolasera?

Zabieg wykonywany jest specjalnym urządzeniem, często nazywanym "zimnym laserem". Wiązka światła o długości 650 – 660 nm przechodzi przez powierzchnię skóry i trafia bezpośrednio w tkankę tłuszczową. Wynikiem reakcji chemicznej, która zachodzi w naszym organizmie na skutek użycia lasera jest rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Nasz organizm pozbywa się tych substancji w procesie metabolicznym lub przetwarza je w energię.


Warunki

Groupon ważny do 31.12.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Realizacja aby zrealizować groupon należy okazać go na urządzeniu mobilnym lub w wersji wydrukowanej w wybranym salonie. Klient/ka po otrzymaniu/zakupieniu grouponu powinna się skontaktować z wybranym przez siebie salonem (telefonicznie, SMS-owo, mailowo lub poprzez Messenger) i umówić się na wizytę w celu wyboru/realizacji zabiegu w salonie.
Klient ma możliwość wykorzystania grouponów jako kart podarunkowych również na inne wybrane zabiegi w salonach Perfect Look Clinic, o wartościach odpowiednio 100, 200 lub 300 zł zgodnie z ofertą Groupon.
Dodatkowe informacje: kontakt dla klienta oraz reklamacja: https://perfectlook.clinic/kontakt/. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Regulamin kart podarunkowych na stronie: https://perfectlook.clinic/regulamin/.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Perfect Look Clinic – Salony Beauty

Prowadzone na terenie kilkudziesięciu miast Polski salony, oferują swoim klientom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Gabinety Perfect Look wyposażone są w nowoczesny sprzęt, wykorzystujący sprawdzone jak i nowatorskie technologie kosmetyczne i medyczne. Uzupełnieniem oferty są wysokiej jakości kosmetyki oraz preparaty markowych producentów. Wśród dostępnych usług wymienić można m.in. depilację laserową, woskiem, hennę brwi i rzęs, presoterapię, masaż Kobido, mezoterapię bezigłową, nanobrazję, karboksyterapię.