zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

PANTHER DANCE – szkoła tańca i fitnessu

Podgórska 1, Gdynia

Do 42% zniżki na: Zajęcia fitness dla dzieci w firmie PANTHER DANCE – szkoła tańca i fitnessu

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5. roku życia.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 15, 2021
Super zajęcia🙂
M
Marta
14 Oceny1 reviews
grudzień 2, 2020
Super atmosfera na zajęciach.

O tej ofercie

Miesięczny karnet POLE KIDS na 4 wejścia

W ofercie 4 zajęcia POLE KIDS do wykorzystania w ciągu miesiąca.

POLE KIDS to gimnastyka na drążku pionowym. Dzieci i młodzież uwielbiają nowe wyzwania i ruch, to zajęcia dla wszystkich, którzy mają niespożytą energię.

Tre­ningi ukie­run­kowane są na naukę ele­men­tów akro­ba­tyki, ćwi­czeń roz­cią­ga­ją­cych oraz wzmac­nia­ją­cych ciało. Dzieci i młodzież poznają elementy treningu gimnastycznego z wykorzystaniem drążka, nauczą się figur i nabiorą gibkości. 

Zajęcia trwają 45 min 

- sobota 11:00 POLE KIDS 8-12 lat 

- sobota 12:00 POLE KIDS 5-8 lat

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Karnet należy aktywować przed końcem ważności grouponu. Karnet wygasa w ciągu 30 dni od daty aktywacji. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 797 355 358. Wymagany jest strój do ćwiczeń. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

PANTHER DANCE – szkoła tańca i fitnessu

Szkoła powstała z myślą o miłośnikach aktywnego spędzania czasu wolnego, dla tych, którzy chcą zabłysnąć na parkiecie, doskonalić swoje umiejętności bądź nauczyć czegoś nowego. Zajęcia prowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zarażają pasją do rytmicznego stawiania kroków. Wśród dostępnych zajęć znajduje się m.in. pole dance prowadzi instruktorka z międzynarodowymi uprawnieniami pole sport Vertical Dance, która szkoliła się u światowej sławy instruktorów (m.in. u Bendy Kate, Justine'a McLucasa czy Doris Arnold).