PANTHER DANCE – szkoła tańca i fitnessu

Podgórska 1, Gdynia

Do 30% zniżki na Zajęcia fitness dla dzieci w PANTHER DANCE – szkoła tańca i fitnessu

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APKA25. Termin: 23.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5. roku życia.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

W ofercie 4 zajęcia POLE KIDS do wykorzystania w ciągu miesiąca.

POLE KIDS to gimnastyka na drążku pionowym. Dzieci i młodzież uwielbiają nowe wyzwania i ruch, to zajęcia dla wszystkich, którzy mają niespożytą energię.

Tre­ningi ukie­run­kowane są na naukę ele­men­tów akro­ba­tyki, ćwi­czeń roz­cią­ga­ją­cych oraz wzmac­nia­ją­cych ciało. Dzieci i młodzież nauczą się figur i nabiorą gibkości.

Zajęcia trwają 45 min

- sobota 11:00 POLE KIDS 8-12 lat

- sobota 12:00 POLE KIDS 5-8 lat 

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Karnet należy aktywować przed końcem ważności grouponu. Karnet wygasa w ciągu 30 dni od daty aktywacji. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 797 355 358. Wymagany jest strój do ćwiczeń. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

PANTHER DANCE – szkoła tańca i fitnessu

Szkoła powstała z myślą o miłośnikach aktywnego spędzania czasu wolnego, dla tych, którzy chcą zabłysnąć na parkiecie, doskonalić swoje umiejętności bądź nauczyć czegoś nowego. Zajęcia prowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zarażają pasją do rytmicznego stawiania kroków. Wśród dostępnych zajęć znajduje się m.in. pole dance prowadzi instruktorka z międzynarodowymi uprawnieniami pole sport Vertical Dance, która szkoliła się u światowej sławy instruktorów (m.in. u Bendy Kate, Justine'a McLucasa czy Doris Arnold).