Chwarznieńska 91B, Gdynia

Off-road: godzinna jazda ze szkoleniem (389,99 zł) i nagraniem kamerą GoPro (429,99 zł) z Gregor Team

Wybierz opcję

Wyróżniki

Emocjonująca jazda samochodem terenowym po stromych zjazdach i podjazdach wraz z możliwością uwiecznienia przygody na filmie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marysia
1 Oceny1 reviews
wrzesień 5, 2020
Pełen profesjonalizm, wspaniałe przeżycie i ogrom nowej wiedzy. Polecam!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: od podanego czasu jazdy należy odjąć 15 minut (szkolenie teoretyczne)
  • samochód: Nissan Patrol GR
  • szkolenie w pakiecie: tak, 15 minut
  • kierowca pojazdu: klient, ewentualnie instruktor

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 334 232 z podaniem: kodu zabezpieczającego, proponowanej daty i godziny realizacji, nr tel. do osoby kontaktowej oraz lokalizacji trasy (do wyboru okolice Wejherowa lub Gdyni – organizator dokładnie poinformuje czym się różnią).. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Nagranie jazdy kamerą Go Pro Full HD (warunkiem nagrania jest posiadanie własnej karty micro SD) – od podanego czasu jazdy należy odjąć 15 minut (szkolenie teoretyczne). Możliwe jest zakupienie kilku grouponów i zorganizowanie wypadu integracyjnego czy kawalerskiego. Dodatkowe informacje pod nr tel. 502 334 232. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gregor Team

Dla tych, którzy poszukują ekstremalnej rozrywki, oferta firmy Gregor Team może być ciekawą propozycją. Doświadczeni instruktorzy przeprowadzają szkolenia 4x4 oraz przejazdy samochodami terenowymi. Emocjonującą przygoda może być również częścią organizowanych przez firmę imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich oraz panieńskich.