5 lokalizacji

Lot paralotnią z elementami akrobatyki powietrznej od 289 zł z firmą Collage – wiele lokalizacji

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 06:02:23
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Lot pod niebo z elementami akrobacji w wielu lokalizacjach; oferta dla 1, 2 lub 3 osób

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Alicja
1 Oceny1 reviews
styczeń 19, 2022
NIE KUPUJCIE NICZEGO OD TEJ FIRMY! Po zakupie groupona pobierany jest kod celem „ubezpieczenia” po czym kontakt z firmą się urywa. Ja tematu nie odpuściłam i dostałam zwrot pieniędzy, Groupon-dziękuję za pomoc! Natomiast firma oferująca loty wyłudza pieniądze, inaczej tego nazwać nie mogę. Także raz jeszcze- Z DALEKA!
P
Piotrhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
sierpień 24, 2020
Nie jestem zadowolony z zamówienia ponieważ do chwili obecnej nie zostało zrealizowane z powodu Covid19. Jednak na przekór temu przez cały czas wystawiają swoją reklamę, uważam, że nie są w porządku a grupon poinformował, że mogę zapomnieć o zwrocie pieniędzy. Nie ma kontaktu z firma Collage nie odbierają telefonu brak kontaktu. Nie polecam COLLAGE ani Grupon oboje uważam że są nie w porządku. Już nigdy nie zamówię w tej firmie. Pozostało mi zgłosić to na Policję jako oszustwo.
K
Kaja
2 Oceny1 reviews
sierpień 10, 2020
Lot był super, ale niestety ciągłe przekładanie terminu (od 2,5 miesiąca) nie należało do przyjemnych. Myślę, że firma powinna podkreślić w swojej ofercie co znaczą 'dobre warunki pogodowe', żeby kolejni klienci mogli uniknąć nieporozumień i niepotrzebnych nieprzyjemności.

O tej ofercie

Szczegóły:

Przeciwwskazania: choroby serca, umysłowe, padaczka i inne poważne schorzenia oraz przeciwwskazania lekarskie.

Zanim będzie można oderwać się od ziemi, trzeba przejść szkolenie, które składa się z części teoretycznej, poglądowej, praktycznej naziemnej i wykonania samodzielnego lotu. Właściwy lot paralotnią trwa około 15 minut. Niemal kwadrans można bezpiecznie bujać w obłokach, ale warto lot uzupełnić o elementy akrobatyki powietrznej. Całość – razem z przygotowaniem i lądowaniem – trwa ok. 45-60 minut.

Plan lotu: start za holem, wejście w figurę wingover, płynne przejście do figury spirala zakończone fullstall’em, lot do lądowania, delikatne lądowanie.

Sugerowane lokalizacje:

  • lotnisko Borsk (okolice Trójmiasta),
  • klify nadmorskie Władysławowo,
  • Piła
  • Trzęsacz/Rewal
  • Michałków k. Poznania (miejsce realizacji uzależnione od warunków pogodowych w dniu realizacji).

  • Białystok, Lądowisko w Żółtki

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent. Udział w locie mogą brać osoby o wadze od 35 kg do 110 kg. Osoby niepełnoletnie muszą być w towarzystwie opiekuna prawnego lub posiadać jego pisemną zgodę. Przeciwwskazania: choroby serca, umysłowe, padaczka i inne poważne schorzenia oraz przeciwwskazania lekarskie.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Maksymalna waga uczestnika to 110 kg - również dzieci od 6 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego na wykonanie prezentu lub opiekun prawny musi być obecny podczas lotu. Miejsce wykonywania lotów, zwłaszcza na klifach nadmorskich, uzależnione jest od warunków atmosferycznych i decyzji pilotów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 562 675 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17) i rejestracja online: http://www.lotyparalotnia.pl/kontakt.html w ciągu 2 tygodni od zakupu grouponu jest wymagana i niezbędna, aby ubezpieczyć lot (rejestracja na stronie nie jest równoznaczna z rezerwacją terminu). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Collage

Firma istnieje od roku 1997 i w swojej ofercie ma loty widokowe oraz zapoznawczo-szkoleniowe na paralotniach i motoparalotniach. Kadra szkoleniowa składa się z doświadczonych pilotów paralotniowych, posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia, przeszkolenia oraz ubezpieczenia. Sprzęt, na którym prowadzone są loty, to nowoczesne paralotnie dwumiejscowe z odpowiednimi certyfikatami i przeglądami.