Off Road Taxi

Chwarznieńska 91b, Gdynia

Samodzielna jazda off-road jako kierowca terenowego auta ze szkoleniem za 389,99 zł z Off-Road Taxi w Gdyni 

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Samodzielna jazda off-road to okazja, by poczuć prawdziwy smak przygody prowadząc samochód 4x4 po trójmiejskich bezdrożach

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: ok. 50 minut
  • marka samochodu: Nissan Patrol lub Mitsubishi Pajero (automat)
  • instruktaż w pakiecie: tak, ok. 10-minutowy

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 514 002 622. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Off-Road Taxi

Jeśli rozpoczynać off-roadową przygodę, to tylko w Off-Road Taxi pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy startują w rajdach i imprezach 4x4. Do dyspozycji są w pełni przygotowane pojazdy, dzięki którym przemierzanie wymagających terenów zapewni niezapomniane przeżycia. Off-Road Taxi organizuje nie tylko szkolenia i przejażdżki, ale również imprezy integracyjne, urodziny, wieczory kawalerskie, a także użycza auta do ślubu.