Brak nowych powiadomień

Osiedle Wiktoria

700 zł za groupon wart 7000 zł na zakup mieszkania z miejscem parkingowym i więcej opcji na Osiedlu Wiktoria

Oferta niedługo się kończy!
Do -90%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wyboru mieszkanie 4 lub 5 pokojowe

W skrócie

Szczegóły:

  • skład oferty: groupon wartościowy na mieszkanie z miejscem parkingowym

4 pokoje na parterze, rzut na stronie www

Kuchnia widna połączona z salonem o powierzchni 30 m². Salon z kominkiem. Sypialnie o powierzchni 13, 20 i 11 oraz 10, 20 m². Łazienka o powierzchni 4,70 m². Przedpokój 12 m². Pomieszczenia gospodarcze o powierzchni 2,90 m². Do mieszkania przynależy ogródek, a także stanowisko postojowe (koszt dodatkowy, łącznie 20 000 zł). Ekspozycja okien południe-wschód-zachód. Media: gaz, woda, własne zbiorniki na nieczystości płynne.

Cenna brutto: 339 000 zł.

5 pokoi na piętrze, rzut na stronie www

Kuchnia widna połączona z salonem o powierzchni 30 m². Salon z kominkiem. Sypialnie o powierzchni 13 i 10, 50 i 10, 20 m². Gabinet o powierzchni 8,40 m². Łazienka o powierzchni 4,70 m². Oddzielna toaleta o powierzchni 2,30 m². Przedpokój 12 m². Pomieszczenia gospodarcze o powierzchni 3,90 m². Do mieszkania przynależy ogródek, a także stanowisko postojowe (koszt dodatkowy, łącznie 20 000 zł). Ekspozycja okien południe-wschód-zachód. Media: gaz, woda, własne zbiorniki na nieczystości płynne.

Cenna brutto: 369 000 zł.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 316 131 lub 501 777 878. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Osiedle Wiktoria

Osiedle Wiktoria to propozycje mieszkań bezczynszowych, dzięki czemu to właściciel mieszkania kontroluje wydatki i decyduje o kosztach eksploatacyjnych. Dodatkowym atutem jest przynależność własnego ogródka do każdego z mieszkań, co pozwala zrealizować marzenia o własnym domu z ogrodem, a także atrakcyjna lokalizacja (300 metrów do przystanku linii miejskiej 720). Inwestycja dedykowana jest osobom, które cenią sobie przytulne wnętrza i kontakt z naturą. Osiedle zlokalizowane jest w otulinie parku krajobrazowego, a także w niedalekiej odległości planowanej budowy węzła Południowej Obwodnicy Warszawskiej czy też Centrum Handlowego Góraszka.

Osiedle Wiktoria

Zajęcia, Szkolenie biznesowe
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.