Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

2 lokalizacji

Jazda off-road samochodem terenowym z instruktorem i więcej od 199,99 zł z Off-Road Factory – 2 lokalizacje (do -56%)

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Nawet 2,5-godzinna jazda off-road z instruktorem w samochodzie terenowym to sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z nutą adrenaliny

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Aleksandra
1 Oceny1 reviews
maj 5, 2020
To był prezent a obdarowana osoba jeszcze się nie wypowiedziała.
O
Ola
1 Oceny1 reviews
listopad 22, 2019
Super sprawa! Na pewno nie był to ostatni raz. P E T A R D A

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Jazda off-road:

  • 199,99 zł zamiast 450 zł za godzinną jazdę,
  • 299,99 zł zamiast 650 zł za 1,5-godzinną jazdę,
  • 479,99 zł zamiast 1100 zł za 2,5-godzinną jazdę.

Zanim uczestnik wyprawy wskoczy w auto terenowe, by eksplorować nim bezdroża, czeka go 30-minutowe szkolenie. Zapoznaje się wówczas z czterokołową bestią i jej budową, czyli wbudowanymi systemami, ich funkcjonalnością i prawidłowym wykorzystaniem. Ponadto część teoretyczna obejmuje naukę obsługi napędów, reduktora, odpowiedniego dobierania biegu, posługiwania się sprzęgłem czy wyciągarką. Instruktor tłumaczy również, czym jest (i jak działa) szekla, zblocze, hi-lift, lina kinetyczna.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów. Wymagane posiadanie prawa jazdy kat. B. W samochodzie jeździ tylko osoba z grouponem plus instruktor, nie ma osób towarzyszących.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania i przeniesienia terminu realizacji szkoleń z powodów technicznych (przerwy techniczne spowodowane konserwacją i naprawą samochodów i toru) lub ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 555 131 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego w ciągu miesiąca od daty zakupu. Dokładny adres zbiórki jest ustalany przy dokonywaniu rezerwacji. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Off-Road Factory

Firma została stworzona przez pasjonatów, którzy sami siebie określają mianem „zapaleńców bagienno-błotno-szuwarowo-piaskowo-leśnych”. W związku z powyższym zapaleńcy ci oferują niezapomniane emocje i mocne przeżycia podczas jednego ze szkoleń off-roadowych i survivalowych. Po solidnym wstępie przychodzi czas na jazdę z instruktorem, podczas której uczestnik szkolenia poznaje techniki jazdy pozwalające na pokonywanie stromych podjazdów, zjazdów, trawersów oraz uczy się, jak powinien wyglądać prawidłowy przejazd przez wodę, błotne przeszkody i piaszczyste góry.

Z kolei szkolenia survivalowe pozwalają sprawdzić siłę charakteru i woli w ekstremalnych warunkach. Survival S.H.T.F. (prowadzony przez byłego operatora grupy szturmowej jednej z większych brytyjskich firm realizujących zadania wojskowe na kontrakcie rządowym, z wieloletnim doświadczeniem bojowym w zapalnych rejonach świata oraz członka ochrony rządowych delegacji Izraela) to m.in. symulacja ewakuacji z terenu objętego klęską żywiołową czy marsz kondycyjny. Podczas survivalu militarnego uczestnicy dowiadują się, jak obsługiwać broń, a survival off-road uczy ich m.in. technik rozpalania ogniska i budowania schronienia.