Terenowy Patrol

Zambrzyniec 14, Łochów

Jazda samochodem terenowym ze szkoleniem w firmie Terenowy Patrol

Wybierz opcję

Wyróżniki

Jazda terenowa w wymagających warunkach to dobry sposób na podniesienie adrenaliny i przeżycie niezapomnianych emocji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
T
Tomasz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 1, 2021
Bardzo dobry kontakt. Miła obsuga. Polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: 30 lub 60 minut
  • marka samochodu/pojazdu: Nissan Patrol GR
  • szkolenie w pakiecie
  • jazdy poprzedzone są instruktażem, następnie uczestnik podczas jazdy może liczyć na wsparcie instruktora, który z siedzenia pasażera udziela wskazówek ułatwiających pokonanie przeszkody

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 785 911 451 z min. tygodniowym wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Terenowy Patrol

W Terenowym Patrolu wiedzą, co w trawie, a dokładniej – w terenie – piszczy. Firma posiada samochody terenowe i quady, które udostępnia swoim klientom. Przejażdżka takim pojazdem na błotnistym torze to gwarancja solidnej porcji emocji i wrażeń.

Ponadto Terenowy Patrol zajmuje się organizacją imprez integracyjnych dla pracowników firm, oferuje ekstremalną jazdę samochodem 4x4 w rajdzie czy wyprawy off-road. Nad wszystkim czuwa kadra wyszkolonych i wykwalifikowanych instruktorów, będących zawodnikami rajdowymi.