zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.

Zambrzyniec 14, Łochów

Jazda samochodem terenowym ze szkoleniem w firmie Terenowy Patrol

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Jazda terenowa w wymagających warunkach to dobry sposób na podniesienie adrenaliny i przeżycie niezapomnianych emocji

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
T
Tomasz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 1, 2021
Bardzo dobry kontakt. Miła obsuga. Polecam
M
Michał
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 30, 2021
Polecam wszystkim Terenowy Patrol. Sama jazda to super przygoda (i bardzo bezpieczna). Instruktor bardzo miły i komunikatywny. Obsługa bardzo uprzejma i chodząca na rękę Klientowi
M
Magdalena
12 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 20, 2021
Super
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 12, 2021
Super sprawa. Organizatorzy w okresie pandemii nie robią żadnych problemów 😁. Instruktor bardzo pozytywny człowiek, polecam każdemu kto chce oderwać się od codziennej rutyny i fajnie spędzić czas.
A
AGNIESZKA
15 Oceny7 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
styczeń 27, 2021
Ciekawa jazda. Ze względu na pandemie bez osoby towarzyszącej.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: 30 lub 60 minut
  • marka samochodu/pojazdu: Nissan Patrol GR
  • szkolenie w pakiecie
  • jazdy poprzedzone są instruktażem, następnie uczestnik podczas jazdy może liczyć na wsparcie instruktora, który z siedzenia pasażera udziela wskazówek ułatwiających pokonanie przeszkody

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 785 911 451 z min. tygodniowym wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Terenowy Patrol

W Terenowym Patrolu wiedzą, co w trawie, a dokładniej – w terenie – piszczy. Firma posiada samochody terenowe i quady, które udostępnia swoim klientom. Przejażdżka takim pojazdem na błotnistym torze to gwarancja solidnej porcji emocji i wrażeń.

Ponadto Terenowy Patrol zajmuje się organizacją imprez integracyjnych dla pracowników firm, oferuje ekstremalną jazdę samochodem 4x4 w rajdzie czy wyprawy off-road. Nad wszystkim czuwa kadra wyszkolonych i wykwalifikowanych instruktorów, będących zawodnikami rajdowymi.