Brak nowych powiadomień

Oasis Beauty Day Spa

Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa

Pielęgnujący rytuał ajurwedyjski z sauną i więcej od 269,99 zł w Oasis Beauty Day Spa w bud. hotelu Marriott (-36%)

Wybierz opcję
Ponad 10+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do dogłębnego wypielęgnowania ciała, a także odprężenia za sprawą masażu

O tej ofercie

Szczegóły:

Rytuał „Ayurveda mango & święta bazylia tulsi” VIP

  • peeling z okładem (40 min)
  • sauna Infrared (30 min)
  • masaż relaksacyjny (60 min) + lampka szampana.

  • czas trwania: 130 minut

Ayurveda - Mango i święta bazylia Tulsi, to zabieg naturalnej medycyny hinduskiej opartej na holistycznym podejściu do uzdrawiania. Działa leczniczo, antyseptycznie, nawilżająco oraz kojąco i regenerująco.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon można wymienić na voucher prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oasis Beauty Day Spa

Miejsce zostało stworzone przez fizjoterapeutkę z piętnastoletnim doświadczeniem, która do współpracy zaprosiła kosmetologów, fizjoterapeutki, podologa oraz Dr dermatologii i medycyny estetycznej. Inspirację kulturą relaksu i sztuką pielęgnacji ciała z różnych zakątków świata wyczuć można w każdym zabiegu warszawskiego spa. W ofercie znajdują się rozmaite masaże, rytuały i wiele więcej. Dogodna przestrzeń salonu sprzyja relaksowi w towarzystwie przyjaciół, współpracowników czy też we dwoje. Oasis Beauty współpracuje ze światowej klasy markami, takimi jak Forlle’d, Décleor czy Sesderma.