Brak nowych powiadomień

Nowo Dent

Aparat ortodontyczny stalowy: 1 łuk (649,99 zł) lub 2 łuki (1299,99 zł) w Nowo Dent

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Aparat ortodontyczny skutecznie niweluje wady zgryzu – wyrównuje i właściwie ustawia zęby w łukach zębowych

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • w cenie wstępna konsultacja podczas wizyty kwalifikacyjnej (wizyta ta decyduje o dalszych krokach)
  • skład pakietu: stały stalowy aparat ortodontyczny (zamki metalowe)

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W dniach 28.10.19 - 28.11.19 brak możliwości realizowania grouponów.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wstępna konsultacja i wizyta kwalifikacyjna bezpłatna po zakupie grouponu. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota jest zwracana. Przychodnia zastrzega sobie prawo odstąpienia od leczenia w przypadku, jeśli byłoby ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. W większości przypadków wymagane jest leczenie dwóch łuków zębowych. Pozostałe usługi, wizyty kontrolne płatne według cennika dostępnego w gabinecie po kontakcie tel.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 299 23 02 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nowo Dent

Zlokalizowany w centrum miasta gabinet oferuje kompleksową pomoc specjalistów z bogatym doświadczeniem. Wśród proponowanych usług są m.in.: protetyka, ortodoncja, stomatologia zachowawcza i więcej. Warto dodać, że wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu innowacyjnego sprzętu i nowoczesnych metod oraz z troską o komfort pacjenta, by każdej wizycie towarzyszył uśmiech na twarzy.

Nowo Dent

Dentysta, Aparat na zęby, Zabieg kosmetyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.