zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

ul. Targ Rybny 4, Szczecin

Wybrany 60-minutowy masaż od 69,99 zł w Nowakowski Massage

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja by zrelaksować się i oderwać od problemów dnia codziennego

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
sierpień 30, 2021
Świetne podejście, bardzo miło spędzony czas.
replied
View Comment +
M
Monika
2 Oceny2 reviews
lipiec 22, 2021
Masaż trwa 40 minut, reszta to przygotowanie do masażu, wypełnianie formularza, a potem czas na ubranie po masażu. Masaż pleców przyjemny, mocny.
replied
View Comment +
M
Monika
2 Oceny2 reviews
lipiec 22, 2021
Masaż trwa 40 minut, reszta to przygotowanie do masażu, wypełnianie formularza, a potem czas na ubranie po masażu. Masaż pleców przyjemny, mocny. Mimo prośby o masaż dłoni i stóp, masażysta pomasowal tylko plecy i ręce bez dłoni.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 minut
  • dostępne masaże:
    • klasyczny
    • relaksacyjny
    • świecą

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 348 201. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na zaproszenie za dopłatą 20 zł. Klient nie może rezerwować terminów przez booksy. Tylko i wyłącznie telefon podany w ofercie. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Nowakowski Massage

Powstały w 2016 roku salon masażu i odnowy biologicznej to miejsce, w którym można zadbać o swoje samopoczucie, wygląd, a także kondycję organizmu. W Nowakowski Massage skorzystać można z licznych masaży m.in. stemplami ziołowymi, czekoladą, miodem, leczniczego, relaksacyjnego, rozgrzaną świecą. Dodatkowo, w gabinecie dostępne są zabiegi z zakresu kosmetyki twarzy i ciala, depilacji, podologii czy fizjoterapii.