Natural Space Herbal & Manual Therapy

86 Generała Zygmunta Waltera-Jankego, Katowice

Do 38% zniżki na: Zabieg borowinowy w firmie Natural Space Herbal & Manual Therapy

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code DUO20. Ends 5.12.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Terapeuci oferują różnorodne metody, które pomagają poprawić krążenie krwi, zmniejszyć napięcie mięśni i zapewnić relaks.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marta
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 19, 2022
Fantastyczny relaks, masaż pełny profesjonalizm. Było super
K
Krystyna
4 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 18, 2022
pełen profesjolaizm
M
Maria
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 17, 2022
Bardzo miła obsługa, czysty i przyjemny gabinet, sam masaż wykonany rzetelnie, mam wrażenie że fachowo, w przyjemnej atmosferze. Najlepsze rekomendacje!
B
Beata
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 7, 2022
Polecam !
M
Marta
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 29, 2022
Relaksujaca atmosfera i rewelacyjny masaz :) polecam :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Zabieg borowinowy wyszczuplająco - detoksykujący ciała

Zabieg borowinowy wyszczuplająco - detoksykujący ciała z maską borowinową na twarz

Wybierz spośród dostępnych 60- lub 90-minutowych zabiegów masażu, podczas których wykwalifikowani terapeuci dostosowują swoją technikę do potrzeb klienta w celu zmniejszenia napięcia mięśni i zapewnienia relaksacji.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 795 301 390. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający gruponu. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 30. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Natural Space Herbal & Manual Therapy

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie warto oddać się w ręce specjalistów z Natural Space Herbal & Manual Therapy. Na miejscu, w relaksującym otoczeniu świec i zapachu naturalnych kosmetyków, można poddać się jednemu z dostępnych zabiegów. Wśród nich są m.in. masaże, zabiegi odmładzająco-liftingujące, konsultacje dietetyczne, terapie bólu kręgosłupa i wiele więcej.