Natur Medical & SPA

Bohaterów Warszawy 12, Tychy

Do 39% zniżki na Masaż - Całe ciało w Natur Medical & SPA

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaż orientalny i ajurwedyjski to sposób na wyciszenie, redukcję stresu, usprawnienie układu krwionośnego i przemiany materii, lepszy sen

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 lub 90 min (w zależności od opcji)
  • dostępne masaże:tajski masaż stóp i podudzi z elementami refleksjologii

    masaże ajurwedyjskie do wyboru:Abhyanga
    Udvartana (masaż proszkowy)
    Rathnaabhyanga (masaż gorącymi kamieniami)
  • Liftingujacy masaż twarzy kobido. Masaż twarzy, który wykonuje się w każdym wieku z widocznym efektem liftingu bez skalpela.
  • Skanowanie biorezonansem Bicom Optima lub Bicom Body Check. Biorezonans działa za pomocą częstotliwości, pokazuje jakie są bakterie, wirusy, pasożyty, grzyby oraz stany zapalne w organizmie człowieka w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.naturmedical.pl lub telefonicznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 514 261 603, naturmedical.info@gmail.com. Godziny pracy salonu: poniedziałek, środa i piątek w godz. 8-17 oraz wtorek i czwartek w godz. 11-20. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Natur Medical & SPA

Zlokalizowany w Tychach gabinet powstał w celu przywracania homeostazy w organizmie dzięki wykorzystaniu naturalnych metod. Natur Medical & SPA działa wieloaspektowo, podchodząc do klienta indywidualnie i holistycznie. W celach diagnostycznych wykorzystuje sposoby zaczerpnięte z medycyny chińskiej i ajurwedyjskiej, a także różnorodny sprzęt diagnostyczny do np. analizy stanu odżywienia, toksycznego obciążenia organizmu, stanów emocjonalnych, układu mięśniowo-szkieletowego i blokad energetycznych. Bogata oferta usług obejmuje terapie naturalne i biorezonans oraz masaże ajurwedyjskie i orientalne.

Więcej informacji na Facebooku.