zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

MyFit EMS Centrum Treningu Personalnego

2 lokalizacji

Trening EMS: 2 sesje za 199 zł i więcej w MyFit EMS Centrum Treningu Personalnego – 2 lokalizacje

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Innowacyjna forma poprawy kondycji oraz spalania tkanki tłuszczowej

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania treningu: 30 minut
  • przygotowanie: ok. 15 minut

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) – czyli elektrostymulacja mięśni to jedna z efektowniejszych metod treningowych i rehabilitacyjnych XXI wieku. Treningi przeprowadzane są w nowoczesnych studiach treningowych.

Trening EMS polega na stymulacji impulsami elektrycznymi o różnej częstotliwości. Ich precyzyjne umiejscowienie (poprzez elektrody na kombinezonie) pozwala na stymulację jednocześnie 9 głównych grup partii mięśniowych. Dzięki temu, możliwe jest osiągnięcie pożądanych efektów w bardzo krótkim czasie.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 536 727 390. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Wypożyczenie stroju 10 zł, kupno 150 zł. Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. 8-20, sob i niedz 10-15 Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MyFit EMS Centrum Treningu Personalnego

Położone na terenie Warszawy placówki oferują możliwość skorzystania z innowacyjnego treningu całego ciała, jakim jest EMS. W MyFit EMS Centrum Treningu Personalnego pracuje doświadczony zespół trenerów personalnych, którzy dobiorą odpowiedni do klienta zestaw ćwiczeń. W razie potrzeby, klienci mogą otrzymać doradztwo w zakresie zdrowych nawyków żywieniowych.