Medi Spa Zielnik

E. Kwiatkowskiego 18, Rzeszów

Masaż klasyczny (89,99 zł) lub orientalny do wyboru (119,99 zł) w Medi Spa Zielnik (do -40%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na redukcję bólu kręgosłupa i napięcia mięśniowego, poprawę ukrwienia i działania układu trawiennego, głębokie rozluźnienie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Jarosław
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
3 dni temu
Super masaż gorącymi kamieniami!
S
Sara
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 13, 2022
Cudowne miejsce i osoby, powtórnie wrócimy!
S
Sara
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 13, 2022
Rewelacyjna obsługa i masaż 🥰napewno wrócimy!
A
Agnieszka
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 1, 2022
Super klimatyczne miejsce. Podczas masażu można poczuć się w pełni zrelaksowanym, miła atmosfera.
J
Jerzy
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 21, 2022
Profesjonalnie wykonany masaż, Usługa warta polecenia i ponownego odwiedzenia 👍
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 524 032. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Medi Spa Zielnik

Zlokalizowany w Rzeszowie salon to miejsce stworzone z myślą o potrzebach każdego klienta, na różne okazje i w bliskości z naturą. W Medi Spa Zielnik można zaznać zarówno relaksu i odpoczynku jak i doświadczyć pozytywnego wpływu oferowanych tu zabiegów poprawiających zdrowie i wygląd. W ofercie dostępne są masaże (np. relaksacyjny, stemplami ziołowymi, gorącymi kamieniami, ayurveda), zabiegi siarczkowe i borowinowe oraz lecznicze kąpiele, a także zabiegi na ciało i twarz z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej. Dopełnieniem oferty są seanse w grocie solnej, w której panuje mikroklimat podobny do tego, jaki występuje nad morzem.