zamknij
Dzień Matki

Józefa Sarego 17, Kraków

Godzinny masaż klasyczny lub balijski w ManSPA

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na redukcję stresu, a także rozluźnienie mięśni, poprawę ruchomości stawów i krążenia, zniwelowanie bólu głowy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
Patrycja
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 2, 2022
Zabieg cudowny! Masazystka Magda z tak ogormnym wyczuciem jakiego jeszcze nie spotkałam. Coś niesamowitego! Polecam wszystkim masaże u pani Magdy, bo sama mam już w planach powrócić

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 791 077 069. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

ManSPA

Zlokalizowane w Krakowie centrum specjalizuje się w holistycznym podejściu do dobrostanu ludzkiego organizmu. Odwiedzając ManSPA, można wejść na drogę odnowienia poprzez terapię masażem. W ofercie dostępne są także pełne pakiety zabiegów na dłonie i stopy. Dopełnieniem usług jest redukcja owłosienia wybranych części ciała u mężczyzn.