Kownaty 17, Torzym

Park rozrywki Majaland Kownaty: całodzienny bilet na wszystkie atrakcje za 69,93 zł (-30%)

Wybierz opcję
Ponad 500 sprzedanych dzisiaj, ta oferta szybko się sprzedaje. Kup teraz, jeśli chcesz z niej skorzystać!

Wyróżniki

Okazja by skorzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji w magicznej scenerii parku rozrywki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
2 Oceny1 reviews
listopad 26, 2020
Wspaniały pobyt w cztery osoby. Moc atrakcji na cały dzień. Szkoda że w okresie pandemii. Serdecznie z całego serca POLECAM.
R
Rafalhelpful reviewer
13 Oceny3 reviews
listopad 8, 2020
Poza kolejkami i brakiem czegoś konkretnego do jedzenia na miejscu to ok. Rada dla innych bierzcie ze sobą jedzenie ( jakieś KANAPKI) . Mają tam tylko hamburgery i fytki.
K
Karolina
2 Oceny1 reviews
listopad 8, 2020
Super atrakcje
K
KAMILA
1 Oceny1 reviews
listopad 7, 2020
Super sprawnie. Żadnych problemów. Polecam wszystkim,którzy wahają się. Czysta przyjemność. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Oby wszystko było tak proste i przyjemne.
P
Patrycja
2 Oceny1 reviews
listopad 7, 2020
Świetnie miejsce dla dzieci i doroslych
G
Guest
1 Oceny1 reviews
listopad 7, 2020
Wspaniała zabawa. Dzięki kuponów Groupon taniej :)
J
Justyna
1 Oceny1 reviews
listopad 7, 2020
Polecam
A
AGATA
2 Oceny2 reviews
listopad 7, 2020
Miejsce super, my i dziecko zachwyceni. Najlepiej jechać, gdy jest ładna pogoda i ciepło. Bilet stosunkowo niedrogi w stosunku do cen w środku!!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

W całorocznym parku rozrywki Majaland Kownaty na odwiedzających czeka bogaty wybór atrakcji. Zlokalizowane są w zewnętrznej i wewnętrznej strefie.

Strefa zewnętrzna to m.in. drewniany rollercoaster Wilkołak (prędkość ponad 70 km/h) i Karuzela Kwiatów (rajd po świecie Pszczółki Mai) czy strefa Wickieland z dwiema atrakcjami: Wodna Bitwa i Wielka Fala. Całość utrzymana jest w klimacie wikingów. Nowa strefa obejmuje również sklep z akcesoriami oraz punkt gastronomiczny.

W przypadku niepogody można skorzystać z obszernej strefy wewnętrznej, w której znajduje się rollercoaster, Totem Wikingów czy Wielki Drakkar.

W 2021 w Majaland Kownaty otwarta zostanie nowa zewnętrzna strefa Super Wings z dwiema atrakcjami, jak podniebny interaktywny lot czy wodny plac zabaw.

Razem jest to blisko 30 atrakcji zlokalizowanych wewnątrz, jak i na zewnątrz parku. Pozwala to zorganizować dzień pełen przygód i emocji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Opis wszystkich atrakcji można znaleźć tutaj.


Szczegóły:

• skład pakietu: całodzienny bilet do całorocznego, bajkowego parku rozrywki Majaland Kownaty dla 1 osoby (min. 1 m wzrostu). • bilet wstępu obejmuje dostęp do wszystkich atrakcji zlokalizowanych na zewnątrz i wewnątrz krytego parku.

Ważne: w związku z sytuacją epidemiologiczną niektóre atrakcje i spotkania z bohaterami parku mogą nie być dostępne. Sprawdź na stronie parku dni i godziny otwarcia oraz dostępność atrakcji.

Przykładowe atrakcje:

Nowość 2021: Strefa Super Wings

W najbliższe wakacje w Majaland Kownaty zostaną otwarte dwie zupełnie nowe atrakcje w nowej strefie Super Wings: Jett Fly oraz Aqua Team Playground. Będzie można się wcielić w pilota i szybować w przestworzach lub poszukać orzeźwienia w wodnej strefie. Dla głodnych małych odkrywców dostępny będzie snack back World Aircraft Snack. Wszystkie informacje na temat nowej strefy tutaj.


Mapa atrakcji:

Majaland Kownaty już otwarty. Rezerwacja nie jest wymagana.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana. Przed wejściem do parku należy.zapoznać się z obowiązującym regulaminem (www.majalandkownaty.pl/pl/praktische-info/regulamin-parku), a wejście na teren parku jest równoznaczne z jego akceptacją. Godziny otwarcia dostępne na stronie www.majalandkownaty.pl/pl/godziny-otwarcia. Zasady parkowania są dostępne w punkcie serwisowym parku. Groupon nie łączy się z innymi promocjami. Z uwagi na rozwój pandemii i wytyczne rządu, realizacja usługi będzie możliwa po zdjęciu restrykcji rządowych. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. po przybyciu pokaż wydrukowany groupon i wymień go na bilet w kasie. Oferta dotyczy jednorazowego biletu wstępu do parku Majaland Kownaty dla osoby powyżej 1 metra wzrostu.W związku z obecną sytuacją podjęto szereg działań mających na celu bezpieczeństwo gości. Wymagane jest zakrywanie ust i nosa i zachowywanie dystansu społecznego. Groupon ważny do 31/03/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Majaland Kownaty

Całoroczny Park rozrywki Majaland Kownaty zlokalizowany w Kownatach, w województwie lubuskim, oferuje blisko 30 atrakcji w strefie wewnętrznej i zewnętrznej. Park rozrywki oferuje idealny wypoczynek w każdych warunkach pogodowych. Magiczna sceneria, wyglądająca niczym bajkowa kraina, przykuwa wzrok zarówno małych, jak i dużych gości. Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim uwielbiane przez wszystkich postaci, jak: Pszczółka Maja i Gucio, mały wiking Wickie i Heidi. Oprócz szerokiej oferty atrakcji do dyspozycji gości są również punkty gastronomiczne, w tym restauracja główna Maja, przypominająca wyglądem wnętrze ula. Dodatkowo w parku znajduje się sklep z akcesoriami, gdzie można kupić produkty związane z bajkowymi bohaterami. Na miejscu znajduje się obszerny płatny parking. Bilety do kupienia w dniu wizyty w parku lub online.