zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem LATO. Dziś koniec.

Lusys Spa

Stanisława Rudnickiego 3/lok 5 h, Waszawa

Wybrany masaż całego ciała w Lusys Spa (do -51%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób m.in. na rozluźnienie mięśni, wyciszenie, redukcję stresu, poprawę jakości snu, zmniejszenie cellulitu i kanki tłuszczowej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Małgorzata
13 Oceny13 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 20, 2022
Dzień dobry, Jestem zachwycona podejściem, umiejętnościami i życzliwym stosunkiem Pani Natalii. Na pewno skorzystam, poza Groupen m z usług Pani Natalii

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 171 040. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Lusys Spa

Położony na warszawskich Bielanach gabinet specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii oraz pielęgnacji twarzy i ciała. W Lusys Spa zdecydować się można na jeden z kilku dostępnych masaży, zabiegi wyszczuplające a także stylizację paznokci dłoni oraz stóp. Dodatkowo salon oferuje pełne zabiegów pakiety spa.