zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Dziś koniec.

Lusys Spa

Stanisława Rudnickiego 3/lok 5 h, Waszawa

Manicure i pedicure hybrydowy w Lusys Spa (do -44%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Stylizacja hybrydowa pozwala zadbać o paznokcie u dłoni i stóp, a jej efekty utrzymują się nawet do 3 tygodni

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Małgorzata
13 Oceny13 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 20, 2022
Dzień dobry, Jestem zachwycona podejściem, umiejętnościami i życzliwym stosunkiem Pani Natalii. Na pewno skorzystam, poza Groupen m z usług Pani Natalii

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj manicure/pedicure: hybrydowy
  • czas trwania zabiegu: od 30 do 90 minut
  • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego: 20 zł

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 171 040. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Lusys Spa

Położony na warszawskich Bielanach gabinet specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii oraz pielęgnacji twarzy i ciała. W Lusys Spa zdecydować się można na jeden z kilku dostępnych masaży, zabiegi wyszczuplające a także stylizację paznokci dłoni oraz stóp. Dodatkowo salon oferuje pełne zabiegów pakiety spa.