LP Studio Zdrowego Ciała

Sąchocka 7/ LU1, Warszawa

Walentynki: Godzinny masaż dla dwojga w LP Studio Zdrowego Ciała (do -38%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by spędzić wspólnie chwilę czasu i oddać się relaksującemu masażowi, który nie tylko może poprawić nastrój ale i poprawić kondycję

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • czas trwania: 60 min
  • dostępny masaż: dla dwojga

Masaż dla dwojga zabieg pomoże wypocząć, poprawić kondycję skóry, rozluźnić wszystkie mięśnie, złagodzić stres i napięcie, w krótkim czasie wypracować wszystkie partie ciała, wspólnie spędzić czas, przywrócić wrażliwość.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 199 100. Godziny otwarcia: pon.-pt. 8-22, sob.-niedz. 10-18. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

LP Studio Zdrowego Ciała

Zlokalizowany na warszawskiej Ochocie salon w sposób holistyczny podchodzi do wyglądu, leczenia i kondycji całego organizmu. Wychodząc z założenia, że ciało stanowi jeden system – liczy się tu praca zarówno nad stanem fizyczny, jak i emocjonalnym. Odwiedzający to miejsce klienci mogą liczyć na wszechstronność w rozwiązywaniu problemów, jak i profilaktyczną pomoc w ich przeciwdziałaniu. Specjalnością Studia Zdrowego Ciała LP jest kinezjologia, osteopatia, biodynamika, fizjoterapia, kosmetologia, medycyna orientalna, masaż, detoksykacja organizmu oraz relaksacja.