Llarion Masaż

2 lokalizacji

Wybrany masaż ciała, stóp i więcej w Llarion Masaż (do -19%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogata oferta zabiegów relaksujących, które mogą zmniejszyć dotychczasowe dolegliwości i poprawić samopoczucie

O tej ofercie

Szczegóły:

Masaż wykonuje IIIarionov Vacheslav – specjalista o bogatym doświadczeniu w różnych technikach masażu, jego specjalizacją są rożne techniki masażu masażu twarzy min: klasyczny masaż bukany, Kobido lIifting, masaż policzków, taping twarzy, masaż antycellulitowy całego ciała, masaż pleców, face modeling.

Tajski masaż stóp

To częściowy masaż o właściwościach leczniczych, który stanowi połączenie technik akupresury i ajurwedy. Polega na uciskaniu odpowiednich miejsc na stopach, odpowiadającym konkretnym narządom. Stymuluje on zakończenia nerwowe zlokalizowane w stopach.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 152 690. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Godziny otwarcia: poniedziałek - niedziela w godz. 9.00 - 23.00 Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Llarion Masaż