Llarion Masaż

3 lokalizacji

Do 14% zniżki na Masaż - Całe ciało w Llarion Masaz

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bogata oferta zabiegów relaksujących, które mogą zmniejszyć dotychczasowe dolegliwości i poprawić samopoczucie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Masaż wykonuje IIIarionova Viktoriia – specjalista o bogatym doświadczeniu w różnych technikach masażu, jego specjalizacją są rożne techniki masażu masażu twarzy min: klasyczny masaż bukany, Kobido lIifting, masaż policzków, taping twarzy, masaż antycellulitowy całego ciała, masaż pleców, face modeling.

Tajski masaż stóp

To częściowy masaż o właściwościach leczniczych, który stanowi połączenie technik akupresury i ajurwedy. Polega na uciskaniu odpowiednich miejsc na stopach, odpowiadającym konkretnym narządom. Stymuluje on zakończenia nerwowe zlokalizowane w stopach.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 145 847. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Godziny otwarcia: poniedziałek - niedziela w godz. 9.00 - 23.00 Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Llarion Masaż