Brak nowych powiadomień

Nyska 61, Wrocław

Laserowy paintball dla 6 osób za 104,99 zł i więcej w Laser Tag Nyska (do -34%)

Do -33%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Starcie, konflikt lub misja bojowa to przykłady scenariuszy możliwych do rozegrania podczas zabawy w laserowy paintball dla grupy przyjaciół

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • godziny otwarcia: 12-22
  • w cenie: gra, szkolenie wstępne, odzież
  • czas gry: 20 min
  • propozycje gier:
    • „Każdy na każdego” – Free for all (zalecana liczba osób: do 6)
    • „Drużynówka” – Deadmatch (zalecana liczba osób: od 6)
  • szczegółowe informacje dostępne tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W grze mogą brać udział osoby od 18. roku życia lub spełniające poniższe warunki: dzieci od 7 lat do 13 lat – tylko w obecności rodzica lub pełnoletniego opiekuna po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu; młodzież od ukończonych 13 do 18 lat – pod opieką rodzica bądź pełnoletniego opiekuna lub po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Areny – z wyraźnym zastrzeżeniem, że rodzic/opiekun ponosi pełną odpowiedzialność w trakcie jego nieobecności.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 71 737 39 71 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Laser Tag Nyska

Szukając sposobów na ciekawe spędzenie wolnego czasu z przyjaciółm,i warto zdecydować się na coś innego, niż kino, basen lub kręgle. Chcąc doświadczyć czegoś nowego, można udać się do zlokalizowanego we Wrocławiu Laser Tag Nyska. Laserowe Centrum Rozrywki na miarę XXI wieku oferuje zabawę w laserowy paintball na utrzymanej w klimacie postapokaliptycznym arenie o powierzchni 200 m². Gra przeznaczona jest nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci, a wymaga jedynie współpracy, refleksu, celności i umiejętności taktycznych. Na miejscu można również skorzystać z oferty baru z napojami i przekąskami.

Laser Tag Nyska

Atrakcje dla dzieci, Rozrywka i czas wolny, Paintball laserowy