Laser Cosmetic

Drewnowska, nr 51, lok. 7, Łódź

Zabieg wyszczuplający BTL EMBODY na wybraną partię ciała w Laser Cosmetic (do -57%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg, który wywołuje około 20 tysięcy intensywnych skur­czów mięśni w bardzo krótkim czasie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: BTL EMBODY
  • partie ciała:
    • brzuch
    • pośladki
    • uda (przód lub tył)

BTL EMBODY to profesjonalne urządzenie służące do liftingu i modelowania sylwetki. Podczas trwającego pół godziny zabiegu (odbywa się w pozycji leżącej) wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni. Te skurcze mięśni mają większą moc i częstotliwość niż te podczas zwykłego treningu. Jest to możliwe dzięki HIFEM – zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. To dzięki niej organizm aktywuje wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych.

Możliwe efekty: większe, lepiej napięte i bardziej widoczne mięśnie.

Zabieg można wykonywać jako element rehabilitacji po kontuzjach czy urazach – sesje z tym urządzeniem wzmacniają mięśnie i stymulują ich regenerację. To także propozycja dla osób, które nie lubią ćwiczyć często – zwyczajne treningi można przeplatać z zabiegiem BTL EMBODY osiągając bardzo dobre efekty.

Więcej informacji na stronie

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 114 196. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Laser Cosmetic

Dla tych, którzy chcą wysmuklić swoją sylwetkę i poprawić wygląd skóry, gabinet Laser Cosmetic przygotował m.in. upiększające zabiegi, odmładzające kuracje na twarz czy pomoc w modelowaniu ciała. Wszystko to w przy wykorzystaniu urządzeń HI-TECH. O jakości wykonywanych tam usług świadczy nie tylko nowoczesny sprzęt, ale także doświadczenie wykwalifikowanych pracowników specjalizujących się m.in. w fotoodmładzaniu, zamykaniu naczynek, usuwaniu owłosienia, cellulitu oraz redukcji trądziku.