zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO30. Dziś koniec.

al. Armii Krajowej, nr 6c, lok. 1, Wrocław

79,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł i więcej na zabiegi kwasem hialuronowym w Klinice Twojego Piękna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kwas hialuronowy pozwala przywrócić prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wpływając jednocześnie na jej odmłodzenie i wygładzenie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
E
Eurydyka
1 Oceny1 reviews
maj 27, 2021
Miła obsługa, dobry efekt
replied
View Comment +
K
Kinga
2 Oceny1 reviews
sierpień 25, 2020
Polecam jak najbardziej ❤️🥰

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi (400-500 zł w zależności od użytego preparatu)

Kwas hialuronowy: substancja, która pozwala w szybki sposób przywrócić prawidłowy poziom nawilżenia skóry, wpływając jednocześnie na jej odmłodzenie i wygładzenie. Występuje naturalnie w skórze i wykorzystuje się go w zabiegach powiększania ust, wypełniania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy. Kwas hialuronowy posiada wysokie właściwości nawilżające; pełni też rolę powłoki ochronnej, która zabezpiecza przed nadmierną utratą wilgoci.

  • Wskazania: brak objętości, asymetria ust
  • Czas trwania: ok. 30 min
  • Reakcja po zabiegu: może wystąpić opuchlizna ust
  • Liczba wymaganych zabiegów: 1
  • Utrzymywanie się efektu: ok. 1 roku
  • Specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • Preparat stosowany podczas zabiegu: kwas hialuronowy Infini, Princess volume lub Stylage
  • Ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 1 ml

Dodatkowe informacje dostępne na instagramie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Oferta obejmuje groupon zniżkowy. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi (400-500 zł w zależności od użytego preparatu). Groupon można wymienić na prezent.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 722 030 325 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klinika Twojego Piękna

Wrocławski salon odnowy biologicznej znajduje się w centrum miasta i oferuje usługi branży kosmetologicznej jak i fryzjerskiej. Można tu skorzystać z zabiegów przy użyciu wysokiej klasy kosmetyków. Specjaliści salonu stale dbają o swoje kwalifikacje, dlatego uczestniczą w szkoleniach i kursach podnoszących jakość świadczonych usług. Warto dodać, że Salon uznany został za najlepszy salon w woj. dolnośląskim w 2018 i 2019 roku. Klinika Twojego Piękna posiada bezpłatny parking do dyspozycji gości, a klientki mogą liczyć na słodki poczęstunek i aromatyczną herbatę, które pozwolą się zrelaksować podczas wybranego zabiegu. W ofercie są również zabiegi odmładzające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.