Brak nowych powiadomień

Salon Kosmetyczny Beauty Dream

Zabieg kwasem hialuronowym: 99,99 zł za groupon wart 800 zł i więcej opcji w Salonie Kosmetycznym Beauty Dream

Oferta niedługo się kończy!
Do -90%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg z wykorzystaniem 1 ml kwasu hialuronowego: wygładzenie zmarszczek, pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Jolanta
3 Oceny3 reviews
6 dni temu
Zdecydowanie polecam
A
Alicja
3 Oceny2 reviews
grudzień 6, 2019
Polecam
W
Wioleta
1 Oceny1 reviews
lipiec 4, 2019
Bardzo miła Pani, po kolei informuje co nakłada na twarz i jak dany kosmetyk działa. Dobra lokalizacja
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Groupon wartościowy na zabieg kwasem hialuronowym z pełną ampułko-strzykawką (powiększanie ust, wypełnianie głębokich zmarszczek, volumetria twarzy):

  • 99,99 zł za groupon o wartości 800 zł na zabieg z wykorzystaniem 1 ml preparatu,
  • 149,99 zł za groupon o wartości 1600 zł na zabieg z wykorzystaniem 2 ml preparatu.

Do zabiegów wykorzystywane są wysokiej klasy preparaty firmy Croma.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji do 31.07.2019 z powodu urlopu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Cena wyjściowa zabiegu z użyciem 1 ml preparatu to 1250 zł - różnicę w wysokości 499 zł należy dopłacić na miejscu (dopłata za 2 ml preparatu wynosi 948 zł). Znieczulenie dodatkowo płatne 50 zł na miejscu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 975 373, 730 365 461 lub 22 247 87 56 lub e-mail: biuro@prof-przybylski.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Salon Kosmetyczny Beauty Dream

Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2009, Najwyższa Jakość 2010 – to tylko kilka wyróżnień, które otrzymał aktywny biologicznie kolagen opracowany i oferowany w klinice. Kolagen Aktiv – jako jedyny na rynku tego typu produkt – jest chroniony patentem uznanym nie tylko w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych, co świadczy o jego wysokiej skuteczności. Preparat wykorzystywany jest w klinice do wypełniania zmarszczek w celu ich spłycenia oraz modelowania konturu twarzy i ust.

Oprócz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej można tutaj liczyć również na oczyszczającą mikrodermabrazję, odmładzającą mezoterapię, wyszczuplającą liposukcję, kurację odmładzającą i antycellulitową z użyciem fal radiowych, kapsułę spa oraz wybielanie zębów za pomocą francuskiego preparatu Paris Smile i lampy LED amerykańskiej firmy Denjoy.

Salon Kosmetyczny Beauty Dream

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.