Brak nowych powiadomień

Salon Kosmetyczny Beauty Dream

Odmładzanie z Azzalure®: 59,90 zł za groupon 450 zł i więcej w Salon Kosmetyczny Beauty Dream

Oferta niedługo się kończy!
Do -89%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg z użyciem preparatu Azzalure® skutecznie wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon zniżkowy na odmładzanie skóry oryginalnym preparatem Azzalure®:

  • 59,90 zł za groupon zniżkowy wart 450 zł na zabieg na 1 obszar twarzy,
  • 99 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł na zabieg na 2 obszary twarzy,
  • 139 zł za groupon zniżkowy wart 1350 zł na zabieg na 3 obszary twarzy.

Podczas zabiegu na 1 partię zużywanych jest 30 jednostek oryginalnego preparatu Azzalure®. Obszary twarzy do wyboru: lwia zmarszczka, zmarszczki poziome czoła, kurze łapki i drobne zmarszczki pod oczami. 

Dokładny opis zabiegu i opis przeciwwskazań dostępne są tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji do 31.07.2019 z powodu urlopu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Klient zobowiązany jest do dopłaty do pełnej usługi na miejscu. Cena cennikowa usługi to 600 zł, czyli: do wykonania 1 obszaru – dopłata 150 zł, do wykonania 2 obszarów – dopłata 300 zł, do wykonania 3 obszarów – dopłata 450 zł. Godziny otwarcia pon.-pt. 11-20.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 975 373, 730 365 461 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Salon Kosmetyczny Beauty Dream

Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2009, Najwyższa Jakość 2010 – to tylko kilka wyróżnień, które otrzymał aktywny biologicznie kolagen opracowany i oferowany w klinice. Kolagen Aktiv – jako jedyny na rynku tego typu produkt – jest chroniony patentem uznanym nie tylko w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych, co świadczy o jego wysokiej skuteczności. Preparat wykorzystywany jest w klinice do wypełniania zmarszczek w celu ich spłycenia oraz modelowania konturu twarzy i ust.

Oprócz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej można tutaj liczyć również na oczyszczającą mikrodermabrazję, odmładzającą mezoterapię, wyszczuplającą liposukcję, kurację odmładzającą i antycellulitową z użyciem fal radiowych, kapsułę spa oraz wybielanie zębów za pomocą francuskiego preparatu Paris Smile i lampy LED amerykańskiej firmy Denjoy.

Salon Kosmetyczny Beauty Dream

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.