Klinika Implantologiczna Dr. Radosława Witkowskiego

Rynek 11A/3, Opole

Wybielanie zębów lampą BlancOne® Click w Klinice Implantologicznej Dr. Radosława Witkowskiego

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szybki sposób na bielsze zęby bez nadwrażliwości i piękniejszy uśmiech już od pierwszego zabiegu, którego efekt utrzymuje się do 8 tygodni

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
Prawda
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 25, 2022
Polecam!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
J
Julia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 24, 2022
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Polecam ☺️
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 5, 2022
Polecam kompleksową usługę usuwania kamienia. Bardzo dokładne i fachowe czyszczenie, szybki termin wizyty i miła obsługa.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
Guest
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 29, 2022
Bardzo serdecznie polecam Klinikę! Jestem bardzo zadowolona z usługi usuwania kamienia, skalingu, polerowania, fluoryzacji i przeglądu zębów. Umówiłam się już na kolejną wizytę w gabinecie, serdecznie polecam!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Szczegóły:

 • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna
 • czas trwania zabiegu: ok. 10 min
 • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
 • liczba zalecanych zabiegów: w zależności od indywidualnych potrzeb
 • możliwość powtarzania co 8 tyg.
 • konsultacja w cenie

BlancOne® Click to preparat do wybielania, dedykowany osobom, które chcą w szybki i komfortowy sposób uzyskać bielsze zęby po zabiegu higienizacji stomatologicznej oraz jeszcze nigdy nie miały wybielanych zębów lub obawiają się nadwrażliwości pozabiegowej.

Przykładowe zalety preparatu BlancOne® Click:

 • nie powoduje nadwrażliwości
 • nie wymaga zabezpieczania dziąseł
 • może być stosowany zaraz po higienizacji
 • nie powoduje odwodnienia pozostawiając zęby gładkie i błyszczące
 • efekt wybielania utrzymuje się średnio do 8 tygodni

Więcej informacji na temat zabiegu przeczytać można tutaj.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 129 910 lub 605 159 910. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Próba ponownego wykorzystania Grouponu przez tę samą osobę będzie skutkowała odmową wykonania zabiegu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Klinika Implantologiczna Dr. Radosława Witkowskiego

Zlokalizowany w Opolu gabinet dr. Radosława Witkowskiego oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych. Tutejszą specjalnością są zarówno podstawowe pakiety higienizacyjne, jak i zaawansowane zabiegi chirurgiczne i protetyczne, takie jak implantologia oraz regeneracja kości i tkanek miękkich. Pacjenci mają zapewnioną kompleksową diagnostykę i plan leczenia, a wszystko to w oparciu o indywidualne podejście i ponadstandardowe procedury.