Klinika Anna Pikura

2 lokalizacji

Zabieg kwasem hialuronowym usieciowanym na usta w Klinice Anna Pikura

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze i wykorzystywany jest w zabiegach estetycznych

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: kwas hialuronowy usieciowany
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 1 ml
  • znieczulenie w cenie
  • metody: Rushian Lips, technika paryska, hollywoodzka, klasyczna, kokarda płaska

Kwas hialuronowy: substancja samoistnie produkowana przez ludzki organizm. Do zabiegu wykorzystywany jest usieciowany kwas hialuronowy, który jest substancją stabilizującą i nawadniającą, w przeciwieństwie do kwasu nieusieciowanego.

  • Wskazania: brak objętości, asymetria ust
  • Czas trwania: ok. 30 min
  • Reakcja po zabiegu: może wystąpić opuchlizna ust

Więcej informacji o zabiegu dostępnych na stronie annapikura.com

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 71 343 51 00 lub 510 214 445 (Wrocław), 12 430 15 83 lub 501 087 886 (Kraków). Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Klinika Anna Pikura

Salony ekskluzywnej sieci Anna Pikura można znaleźć w największych miastach Polski: we Wrocławiu i Krakowie. Klinika może się pochwalić wysokiej klasy sprzętem kosmetycznym oraz zespołem doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej i specjalistów z zakresu kosmetologii, którzy opracowują zabiegi bazujące na połączeniu walorów kolagenu aktywnego biologicznie z innymi autorskimi propozycjami marki Anna Pikura. Specjaliści wykonują zarówno oryginalne firmowe masaże i klasyczne zabiegi manualne, jak i zabiegi za pomocą zaawansowanych technologicznie urządzeń, wykorzystujących naturalne procesy zachodzące w organizmie. W klinice stosuje się nieinwazyjne technologie laserowe (Dual Laser SPTF+), wykonywane są m.in. liposukcja ultradźwiękowa, dermomasaż, rewitalizacja AP, zabieg Oxyluxe oparty na peelingu wodno-tlenowym, mikrodermabrazja. Lekarze przeprowadzają tu także zabiegi z dziedziny medycyny kosmetycznej.

Na miejscu można też nabyć ekskluzywne kosmetyki z wyselekcjonowanych, naturalnych składników. Łączenie skuteczności biokosmetyków i naturalnych preparatów z autorskimi metodami i technologiami, realizowane jest zawsze zgodnie z duchem marki Anna Pikura, z przestrzeganiem zasady naturalności i nieinwazyjności.

Warto wspomnieć, iż Anna Pikura może pochwalić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami: „Jakość Roku Złoto”, „Eko Jakość Roku 2011”, „Jakość Roku 2011”, „Jakość Roku Srebro”, „Jakość Roku 2010”.