Lekarz Medycyny Estetycznej Warszawa

ul. Wolność 7 lok. A, Warszawa

Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową na wybrane partie twarzy w gabinecie Lekarz Medycyny Estetycznej Warszawa

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Wstrzyknięcie toksyny botulinowej pod skórę prowadzi do zmniejsza aktywność mięśni mimicznych odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • specjalista wykonujący zabieg: lekarz medycyny estetycznej, dermatolog Dr Rafał Kijek
 • preparat stosowany podczas zabiegu: toksyna botulinowa Bocouture marki Merz®
 • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: na 1 zabieg wykorzystuje się od 15 do 20 jednostek (1 ampułka zawiera 100 jednostek preparatu)
 • okolice twarzy do wyboru: tzw. kurze łapki, lwia zmarszczka, bruzdy poziome lub pionowe czoła
 • oferta na 1, 2 lub 3 obszary wymienna na 1, 2 lub 3 zabiegi
 • każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją

Toksyna botulinowa: zabieg medyczny, który pozwala niwelować zmarszczki, głównie w górnych partiach twarzy (np. zmarszczki poziome i pionowe czoła, tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki palacza wokół ust).

 • Wskazania: zmarszczki mimiczne
 • Czas trwania: ok. 30 min
 • Reakcja po zabiegu: może występować zaczerwienienie
 • Liczba wymaganych zabiegów: 1
 • Utrzymywanie się efektu: ok. 4-6 mies.
 • Dodatkowe informacje: zabieg nie sprawdzi się w przypadku zmarszczek, które powstają na skutek wiotczenia skóry lub utraty tkanki i objętości – w tym wypadku lepiej zastosować zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 533 100 103. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Lekarz Medycyny Estetycznej Warszawa

Mówi się, że piękno nie zna wieku. Z tego założenia wychodzą specjaliści pracujący w gabinecie Lekarz Medycyny Estetycznej w Warszawie, którzy specjalizują się w kompleksowych zabiegach odmładzających i rewitalizujących oraz leczniczych i dermatologicznych. W ofercie znaleźć można zabiegi mające na celu redukcję bruzd, zmarszczek mimicznych i nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawiające owal twarzy i elastyczność skóry oraz zabiegi mezoterapii igłowej, terapię osoczem bogatopłytkowym PRP, lifting nićmi PDO, haczykami 4D Barb i HIFU, zabiegi laserem Fraxel CO2 oraz blefaroplastykę powiek technologią Plasma IQ. Dobierane indywidualnie zabiegi poprzedzone są konsultacją lekarską, co zwiększa ich efektywność.