Keratin Studio

3 Maja 47, Poznań

Do 28% zniżki na Nanoplastię i więcej w Keratin Studio

250 zł
od
179 zł
28% zniżki

Wyróżniki

Sposób na wygładzenie niesfornych kosmyków, dodanie im blasku, odżywienie i zwiększenie elastyczności

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: włosy do ramion, do łopatek, za łopatki
  • dopłata do włosów dłuższych: tak
    • włosy długie do pasa: dopłata 100 zł
    • włosy bardzo długie do bioder: dopłata 150 zł
  • metoda/rodzaj regeneracji (jeśli jest w ofercie): nanoplastia, botox, keratynowe prostowanie

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 471 979. Dni i godziny otwarcia salonu: pon.-pt. w godzinach 8-22 ; sob.-niedz 10-22. Odwołanie wizyty z przynajmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty. W przypadku wyboru zabiegu nanoplastia, zalecana jest konsultacja z salonem w zakresie kondycji włosów. Możliwe dopłaty: włosy długie do pasa: dopłata 100 zł, włosy bardzo długie do bioder dopłata: 150 zł Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Keratin Studio

Specjalizacją tego salonu są profesjonalne zabiegi pielęgnujące na włosy. W Keratin Studio, przy wykorzystaniu wysokiej jakości kosmetyków i preparatów, oferowany jest m.in. botox na włosy, keratynowe prostowanie włosów, nanoplastia. Dodatkowo, zdecydować się można na masaż twarzy Kobido, o działaniu liftingującym i odmładzającym.