Brak nowych powiadomień

Kawiarnia Słodki Karmel

Conrada 8, Warszawa

Gofr w wersji na słodko lub wytrawnie od 13,99 zł w Kawiarni Słodki Karmel (do -35%)

Do -34%
140+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie do wyboru np. słodki Bąbel Gofer na wypasie z bitą śmietaną, posypką, polewą i gałką lodów lub wytrawny gofr z szynką parmeńską

W skrócie

Szczegóły:

  • skład oferty: gofry słodkie lub wytrawne
  • link do menu dostępny tutaj

Słodki Bąbel Gofer (Bubble Waffle) z puszystą bitą śmietaną, lodami, kruchą posypką i ulubioną polewą. Wytrawny Bąbel Gofer na słono w różnych wariantach, z szynką parmeńską, grecki, z łososiem wędzonym, z camembertem.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych klientów. Groupon można zrealizować tylko na miejscu. Oferta nie obejmuje weekendów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Kawiarnia Słodki Karmel

Szukając urokliwego i ciepłego miejsca, gdzie z całą rodziną, w przyjaznej atmosferze można zjeść coś pysznego warto odwiedzić Słodki Karmel. Zlokalizowana na Warszawskich Bielanach kawiarnia od progu kusi aromatem świeżo palonej kawy oraz pieczonych ciast i gofrów. W ofercie dostępne są śniadania (serwowane do godz. 12:00), ciasta tradycyjne i bez cukru, bez laktozy, bezglutenowe), gofry bąbelkowe w wersji słodkiej oraz słonej, Monster Shake, lody z naturalnych składników ale także pierogi czy sałatki. Warto dodać, że lokal jest klimatyzowany i posiada kącik dla dzieci oraz ogródek z leżakami. Lokal przyjazny dzieciom i zwierzętom.

Kawiarnia Słodki Karmel

Restauracja, Kawiarnia, Kawiarnia lub poczęstunek