Brak nowych powiadomień

Plac świętego Macieja 7A 2 piętro, Wrocław

Sesja z rekwizytem i stylizacją dla 1 noworodka za 199,99 zł i więcej w RobięToFoto.pl (do -56%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -55%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zatrzymanie cennych chwil z najmłodszych lat życia dziecka

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Aleksandra
2 Oceny1 reviews
listopad 19, 2019
Wszystko super

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 199,99 zł zamiast 450 zł za sesję dla 1 dziecka (dziecko samodzielnie siedzące od 6 miesięcy do 4 lat) na tle z rekwizytem i stylizacją (1-2 stylizacje), 5 najlepszych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce w formacie JPG,
  • 199,99 zł zamiast 450 zł za sesję typu lifestyle w studiu dla 1 dziecka (od 6 miesięcy do 5 lat) i rodziców, 5 najlepszych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce w formacie JPG,
  • 249,99 zł zamiast 550 zł za sesję dla 1 noworodka (8.-14. dzień życia) z rekwizytem i stylizacją (2-3 stylizacje), 5 najlepszych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce w formacie JPG.

Czas trwania sesji dla dziecka do 4 lat: 1 godz. (sesja dla 1 dziecka). Czas trwania sesji dla noworodka: maks. 2 godz. (razem z karmieniem i przewijaniem).

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Dotyczy to również grouponów otrzymanych np. w prezencie od osób trzecich na jakąkolwiek usługę studio. Oferta wyłącznie dla nowych klientów studio. Nie można ponownie skorzystać z żadnej sesji na warunkach promocyjnych, nawet jeśli kolejny kupon otrzymany został prezencie) Sesje z dziećmi do 13 roku życia - na jej wykonanie wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.
Dodatkowe informacje: Podczas rezerwacji sesji, konieczne jest uiszczenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w kwocie 75 zł na konto firmowe studia. Należy przesłać wiadomości e-mail z kodem zabezpieczającym. Możliwość skorzystania z ubrań i rekwizytów dostępnych w studiu. Groupon może być zrealizowany w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14:30. Istnieje możliwość rozbudowania pakietu sesji oraz dokupienia ujęć dodatkowych ( 50 zł za ujęcie). Zakup grouponu jest równoznaczny z zaakceptowaniem regulaminu studia. Groupon obejmuje sesję z plikami cyfrowymi. Gotowe zdjęcia do pobrania zostaną udostępnione klientowi w prywatnej galerii online z hasłem. Zdjęcia mogą być wykorzystanie wyłącznie do użytku prywatnego. Zastosowanie do innych celów komercyjnych wymaga uzyskania licencji od fotografa . Na życzenie możliwość skorzystania z usług wizażystek i stylistek włosów (płatne dodatkowo) Sesja rodzinna dla: rodzice + maks. 2 dzieci, sesja brzuszkowa - rodzice, sesja niemowlęca rodzice + 1 dziecko), kolejna osoba na sesji 50 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 669 160 504 lub robietofoto.pl@gmail.com. Sesję należy wstępnie zarezerwować najpóźniej w ciągu 30 dni od daty zakupu grouponu. Brak rezerwacji w tym terminie nie gwarantuje wykonania sesji, a zwrot kosztów zakupu grouponu nie będzie możliwy. Średni czas oczekiwania na sesję (wolny termin) to ok. 21 dni roboczych. Grouponu, którego ważność wygasła, nie można zrealizować, a jego posiadaczowi nie przysługuje zwrot kosztów lub odszkodowanie. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.W przypadku próby wykorzystania grouponu ponownie przez tę samą osobę Fotograf ma prawo odmówić wykonania usługi.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

RobięToFoto.pl

Specjalizująca się w fotografii ślubnej, rodzinnej oraz dziecięcej fotograf Katarzyna Żolik pomaga swoim klientom utrwalić cenne dla nich chwile. W ofercie RobięToFoto.pl są sesje wykonywane zarówno w studiu, jak i w plenerze, a przygotowane na miejscu różnorodne stylizacje nadają zdjęciom wyjątkowego charakteru. Właścicielka studia specjalizuje się również w fotografii reportażowej i eventowej, a także w wykonywaniu zdjęć z organizowanych wydarzeń.

RobięToFoto.pl można odwiedzić na stronie, Facebooku i Instagramie.