Brak nowych powiadomień

Catering dietetyczny: dieta Sport na 3 dni od 87,99 zł i więcej opcji w Just Do Eat

Wybierz opcję
Ponad 100+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Dieta polecana każdemu, kto uprawia sport, pragnie zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia i potrzebuje zregenerować, odżywić organizm

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
O
ola
1 Oceny1 reviews
dzień temu
Dieta slim (1500 kcal) bardzo smaczna a waga po mału spada. Słodkie podwieczorki sprawiały że zpaominałam że jestem na diecie :D Pyszne obiady i sniadania. Z małych minusów: nieporporcjonalna ilość past do chleba i baaardzo dużo oliwek i kukurydzy w kolacjach dzięki czemu czasami z nich rezygnowałam ale myśle, że to już kwestia upodobań. Mimo wszystko moge polecić.
L
Lucyna
4 Oceny2 reviews
5 dni temu
Bardzo smaczne posiłki, urozmaicone. Mój pierwszy catering pudełkowy i strzał w 10. Jestem mega zadowolona. Zarówno dieta SLIM, jak i obecnie wege+ryby pyszne. Szkoda, że tylko w Łodzi, korzystałabym również w innych miastach (praca w delegacji).
M
Marta
1 Oceny1 reviews
styczeń 14, 2021
Super catering!
B
Beata
2 Oceny2 reviews
styczeń 8, 2021
Wege bez ryb to mega dobre, zbilansowane posiłki. Wiadomo każdy ma inne smaki, ale na prawdę polecam spróbować. Do tego rożnorodność posiłków, miła obsługa. Z pewnością będe korzystać niejednokrotnie.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Sport
  • kaloryczność: 1500, 2000, 2500 kcal
  • czas trwania: od 3 do 30 dni
  • dostawa: darmowa lub płatna dodatkowo 6 zł/dzień (w zależności od opcji)
  • obszary dostaw: na terenie całej Warszawy oraz Zielonki, Marek, Ożarowa Mazowieckiego, Wołomina, Łomianek, Pruszkowa, Otwocka, Ząbek (poza obrębem tych miast dowóz ustalany jest indywidualnie)
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dowóz w weekendy: nie, oferta obejmuje dostawę od pon. do pt.

Dieta Sport:

Pełnowartościowa dieta, bazująca na dużej ilości białka i węglowodanów. Daje energię na każdy dzień.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: dostawa na terenie całej Warszawy oraz Zielonki, Marek, Ożarowa Mazowieckiego, Wołomina, Łomianek, Pruszkowa, Otwocka, Ząbek (poza obrębem tych miast dowóz ustalany jest indywidualnie). W opcjach bez dowozu dostawa dodatkowo płatna 6 zł/dzień. Możliwość ponownego zakupu po 30 dniach.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: zamowienia@justdoeatcatering.com.pl z min. 48-godzinnym wyprzedzeniem, z podaniem imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu dostawy, preferowanego terminu dostawy oraz jaką kaloryczność ma zawierać dieta. Należy również dołączyć groupon w formacie pdf lub podać kod zabezpieczający grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Just Do Eat

Firma cateringowa Just Do Eat oferuje swoim klientom odpowiednio zbilansowane i różnorodne diety, dostarczane do wielu miast Polski. Klienci mogą zdecydować się nie tylko na dietę odchudzającą, ale także wegetariańską, sportową, oraz w wersji z domowymi posiłkami. Zainteresowani mogą również zamówić dietę sokową, która ma celu oczyszczenie organizmu z toksyn. Składa się nie tylko z soków, ale także zup, smoothie i kremów.