zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

ul. Makuszyńskiego 19, Kraków

Ozonowanie klimatyzacji i wnętrza pojazdu za 19,99 zł i więcej opcji w Irmar

Wybierz opcję

Wyróżniki

Serwis klimatyzacji może podnieść komfort jazdy i zapewnić sprawną pracę układu, a ozonowanie – zlikwidować nieprzyjemne zapachy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
I
Ignacy
1 Oceny1 reviews
dzień temu
zdecydowanie polecam miła i profesjonalna obsługa
R
Robert
4 Oceny1 reviews
7 dni temu
Wszystko Ok. Samochód przyjęty czasowo. Usługa wykonana dobrze u szybko. Polecam.
T
Tadeusz
10 Oceny2 reviews
wrzesień 15, 2021
Wszystko o.k.
K
Krzysztof
1 Oceny1 reviews
sierpień 24, 2021
Ozonowanie ok
M
Marcin
4 Oceny4 reviews
sierpień 23, 2021
Wszystko okey
T
Tomhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
sierpień 11, 2021
Pomimo dobrej pogody i zostawienia auta na 10h odebralem z bardzo wilgotną tapicerką wszystkich foteli. Suszenie z włączonym na maks grzaniem 2x przez ok. 1h musialem zrobić sam w następnych 2 dniach (nie mialem na to czasu i jak zrobić - wspólny garaż). Po wysuszeniu na tylnej kanapie pojawily sie na bokach zacieki od środka czyszczącego. Udało się usunąć. Poza tym obsługa OK.
P
Piotr
13 Oceny4 reviews
sierpień 3, 2021
Korzystałem już z usług Irmar kilka razy. Usługa zawsze wykonana zgodnie z warunkami Groupon, terminowo i profesjonalnie.
R
Roman
2 Oceny2 reviews
sierpień 1, 2021
Ogólne wrażenie jest w porządku choć po przypatrzeniu nie obyło się bez drobnych niedociągnięć...
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie: ozonowanie klimatyzacji i wnętrza pojazdu lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika
 • serwis klimatyzacji obejmuje:
  • maszynowe sprawdzenie szczelności na próżni do 1PSI
  • wymianę czynnika chłodzącego r134a (Magneti Marelli)
  • recykling oleju PAG
  • uzupełnienie oleju PAG z odczynem UV
  • kontrolę efektywności działania układu klimatyzacji
  • wizualną kontrolę przewodów
  • kontrolę ciśnienia w układzie klimatyzacji
 • serwis jest wykonywany na urządzeniu marki BOSCH.

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 840 464. Kupujący groupon akceptuje regulamin serwisu dostępny na https://www.irmarserwis.pl/polityka-prywatnosci. Urządzenie serwisowe uzupełnia układ do pełna zgodnie z ilością wskazaną przez producenta pojazdu. Jeżeli układ klimatyzacji jest nieszczelny (brak czynnika chłodzącego przewidzianego przez producenta powyżej 100 g), zgodnie z rozporządzeniem UE, serwis nie może uzupełnić klimatyzacji bez wcześniejszego usunięcia nieszczelności układu. W związku z powyższym groupon zostaje wykorzystany lub klient zachowuje ważność groupona do czasu usunięcia usterki i zostaje zobligowany do uiszczenia opłaty za sprawdzenie szczelności na próżni w kwocie 100 zł. Oferta groupon, nie łączy się z innymi ofertami i promocjami w Irmar. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Irmar

W skład grupy Irmar wchodzi serwis samochodowy, myjnia parowa oraz agencja ubezpieczeniowa. Zespół tworzą certyfikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Wartościami firmy jest transparentność i troska o klienta. Firma pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym z klientem, a wszelkie naprawy wykonywane są po telefonicznej akceptacji wyceny. Na usługi serwisowe udzielana jest 6- lub 12-miesięczna gwarancja.