Brak nowych powiadomień

HistoryLand, Stary Dworzec PKP plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3, Kraków

Interaktywny park HistoryLand: bilet normalny (od 24,99 zł) lub rodzinny (od 72,99 zł) – (do -30%)

Do -28%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Na odwiedzających czekają niezwykłe makiety obrazujące ważne momenty i miejsca z historii Polski

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Mariusz
1 Oceny1 reviews
marzec 18, 2020
Fajna zabawa dla dzieci i dorosłych. Polecam
G
Guest
4 Oceny4 reviews
luty 25, 2020
Wszystko ok
M
Mariusz
1 Oceny1 reviews
luty 24, 2020
Kapitalne miejsce, odwzorowanie szczegółów jest porażające. Na pewno wrócimy.
K
Konrad
2 Oceny1 reviews
luty 24, 2020
Świetne miejsce na odkrywanie historii Polski dla dużych i małych. Polecam zaopatrzyć się w audiobook oferowany przy wejściu. Dzieci słuchają z zaangażowaniem. Jest też miejsce na zabawę i sklep lego. Rodzice w tym czasie mogą skorzystać z kawiarenki.
A
Anna
5 Oceny1 reviews
luty 15, 2020
Bardzo ciekawe miejsce, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Historia przedstawiona w przystępny dla dzieci sposób. Również gratka dla fanów klocków Lego. Polecam z całego serca.
A
Anna
1 Oceny1 reviews
luty 10, 2020
Wspaniałe miejsce, historia i nowoczesność w jednym. Wystawa i zadania niezwykle atrakcyjne dla dzieci. Warto!
A
Aleksandra
1 Oceny1 reviews
luty 10, 2020
Super miejsce, ciekawe ekspozycje, polecam !
M
Magdalena
1 Oceny1 reviews
luty 7, 2020
Miejsce naprawdę warte odwiedzenia. polecam z audioprzewodnikami, gdzie mamy możliwość poznania historii od innej strony. Zachwycona
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Szczegóły:

  • bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej do 16. roku życia
  • godziny otwarcia zgodnie ze strona organizatora https://historyland.pl/kontakt/

Technologia 360° pozwala stanąć w samym centrum wydarzeń - podczas odkrywania bitwy pod Grunwaldem akcja rozgrywać się będzie nie tylko na makiecie, ale też na otaczających ekranach.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej do 16.roku życia. Godziny otwarcia zgodnie ze stroną organizatora: https://historyland.pl/kontakt/. Godziny mogą ulec zmianie. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  530 903 053 z podaniem kodu zabezpieczającego (w przypadku większej liczby osób rezerwacja jest niezbędna, aby sprawdzić dostępność wolnych miejsc). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.W przypadku niedokonania rezerwacji z min 24-godzinnym wyprzedzeniem, wizyta może się nie odbyć. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

HistoryLand

W samym sercu Krakowa, bo w budynku Dworca Głównego PKP, znajduje się niezwykłe, interaktywne centrum odkrywania historii Polski i Polaków. Można tutaj w nietypowy sposób przypomnieć sobie najważniejsze momenty z dziejów Polski, a także poznać sporo historycznych ciekawostek. Wszystko to za sprawą makiet zbudowanych z ponad miliona klocków LEGO®. Odwiedzający będą mogli na własne oczy zobaczyć więc osadę w Biskupinie, Drzwi Gnieźnieńskie, klasztor na Jasnej Górze, Stocznię Gdańską, katedrę na Wawelu, krakowskie Sukiennice czy Kościół Mariacki oraz takie wydarzenia jak bitwa pod Grunwaldem, pod Oliwą, pod Monte Cassino czy obrona Westerplatte. Zajmujące ponad 2500 metrów kwadratowych makiety są wzbogacone o nowoczesne, technologiczne rozwiązania, zapierające dech w piersiach multimedialne pokazy i mappingi, a także gadżety - gogle VR, które pozwalają przenieść się w sam środek walk z zakonem krzyżackim, chwycić za ster okrętu w morskiej bitwie czy też stanąć oko w oko ze smokiem.

HistoryLand

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna