zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Startowa (hangar nr 10), Bogucin

Lot widokowy helikopterem dla 1 osoby od 259,99 zł i więcej opcji w HeliCenter

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja na podziwianie panoramy całego Poznania z lotu ptaka

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas lotu: 12-15 min (w zależności od opcji)

Wylot widokowy planowany jest z Lotniska Aeroklubu Poznańskiego Poznań–Kobylnica (EPPK). Już po starcie uczestnicy podziwiają panoramę całego Poznania. Trasa lotu przebiega po północnej stronie miasta, przecina bieg rzeki Warty, oraz odbywa się nad kampusem uniwersyteckim Morasko. Następnie lot odbywa się nad jeziorem Kierskie, a później w kierunku Rokietnicy. W dolocie do destynacji można podziwiać panoramę Puszczy Noteckiej. Wracając do Kobylnicy uczestnicy lecą wzdłuż rzeki Warty mijając Oborniki, Murowaną Goślinę i kończą lot ponownie na lotnisku w Kobylnicy.

Warunki

Maks. waga uczestnika: 130 kg. Odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 664 44 55 33. Dla Klientów Groupon lot widokowy helikopterem nad zamkiem w Stobnicy w cenie 1850 zł (sobota niedziela), pozostałe dni tygodnia 2200 zł (wydłużona trasa) - płatność uiszczana na miejscu.. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Warunkiem odbycia lotu przy zakupie lotu widokowego helikopterem dla 1 osoby jest zebranie się 3-osobowej grupy oraz uprzedni kontakt z firmą Helicenter w celu potwierdzenia terminu. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych firma zastrzega sobie prawo przełożenia lotów na inny termin. Bezpieczeństwo pasażerów w czasie lotów widokowych jest traktowane priorytetowo. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

HeliCenter

Marzenia o podniebnej przygodzie mogą się spełnić dzięki Helicenter. Firma posiada bowiem w swojej ofercie loty widokowe helikopterami Robinson R44 II, które na długo pozostają w pamięci, a także szkolenia przeprowadzane przez doświadczonych pilotów. Warto również dodać, że HeliCenter organizuje również imprezy integracyjne dla firm oraz zajmuje się obsługą techniczną maszyn lotniczych.